Нардеп Лещенко після квартирного скандалу полетів до Тбілісі – Пинзеник

Депутат каже, що це не відрядження.

Народний депутат Сергій Лещенко 6 вересня ввечері полетів до Тбілісі. Про це під час засідання Верховної Ради повідомив нардеп від Народного фронту Павло Пинзеник.

Також Пинзеник передав ТСН фото з літака, у якому побачили Лещенка. Фото він отримав від знайомих, які летіли тим самим рейсом.

Нардеп зауважив, що Лещенко не оформлював відрядження та не пояснив своєї відсутності на засіданні ВР.

"Взагалі в цій інформації немає нічого поганого. Погано лише в тому аспекті, що Сергія Лещенка немає в залі під час пленарного засідання. Наскільки мені відомо, він не перебуває у відрядженні, а це є пряме порушення депутатської дисципліни. Тому не так важливо, в Тбілісі чи не в Тбілісі, а важливо, що його немає на роботі. Хай би нардеп пояснив, чому його немає на місці у робочий час", - сказав Пинзеник.

На сайті Верховної Ради нардеп Сергій Лещенко зазначається відсутнім на ранковому засіданні 7 вересня.

Лещенко полетів до Тбілісі_2
ТСН.ua
Лещенка сфотографували на борту літака до Тбілісі

Нагадаємо, журналіст Андрій Дзиндзя повідомив, що Лещенко став власником елітної нерухомості на вулиці Франка за 7,5 млн грн. Сам нардеп пояснив, звідки має кошти на елітне житло в центрі столиці. Однак, ЗМІ та політики продовжують обговорення – чи відповідають оприлюднені Лещенком дані дійсності та чи немає у купівлі квартири корупційної складової.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: