Нардеп оприлюднив довідку про наявність у Насірова підданства Великобританії

Дата публікації
Нардеп оприлюднив довідку про наявність у Насірова підданства Великобританії

УНІАН

Він сподівається, що суд врахує цей документ при обранні міри запобіжного заходу.

УНІАН
Народний депутат України Мустафа Найєм оприлюднив у Мережі довідку про наявність у відстороненого глави ДФС Романа Насірова громадянства Великобританії із 2012 року.

Про це він повідомив у Facebook.

За його словами, це вже не таємниця слідства.

Він наголосив, що це - офіційний документ і він сподівається, що суд врахує його під час ухвалення міри запобіжного заходу Насірову.

Своєю чергою Роман Насіров відхрестився від громадянства Великобританії і Угорщини, він переконує, що має лише українське громадянство. 

Нагадаємо, Солом'янський суд Києва відхилив клопотання адвокатів підозрюваного у розкраданні очільника Державної фіскальної служби Романа Насірова у проведенні йому судово-медичної експертизи.

Також зазначимо, що Роман Насіров сам наголосив, що в нього не було інфаркту, інформацію про який поширювали ЗМІ з посиланням на лікарів. Він наголосив, що лікарі "Феофанії" діагностували в нього саме передінфарктний стан.

Під будівлею суду на Вознесенському узвозі в Києві, де перебуває Насіров, активісти розпочали протестну акцію 5 березня: вони заблокували виходи з приміщення, щоб унеможливити вихід підозрюваного. Протестувальники вимагають, щоб суд над главою ДФС відбувся.

Главу ДФС підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн.

Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенка, в рамках "газової справи" безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов'язань у розстрочку.

Його затримали в лікарні "Феофанія" в Києві. НАБУ провело обшуки за кількома адресами, в тому числі в центральному офісі Державної фіскальної служби, в рамках розслідування кримінального провадження, пов'язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам з орбіти колишнього нардепа Олександра Онищенка. 

Суддя відхилив клопотання про додаткове медичне обстеження для Насірова

Суддя відхилив клопотання про додаткове медичне обстеження для Насірова

Наступна публікація