Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардеп опублікував список політтехнологів із Росії, які працюють на Тимошенко

За даними Ар’єва, у перетині державного кордону України сприяв Московський патріархат в Україні.

Віце-президент ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар’єв заявив, що низка політтехнологів із Росії задіяні у виборчій кампанії в Україні.

Відповідний список він виклав у своєму Facebook.

За його інформацією, громадяни РФ прибули до України за запрошенням Чернігівського управління УПЦ МП.

При цьому він зазначив, що росіяни працюють із народним депутатом від "Батьківщини" Валерієм Дубілем, якого підозрюють у створенні "виборчої піраміди" із вливанням грошей з-за кордону. Наразі йдеться про російського політтехнолога Ніну Клебанову, яка нібито особисто знайома з Юлією Тимошенко і Валерієм Дубілем. Вона була присутня на з’їзді "Батьківщини", коли лідерка партії заявила про своє висування в президенти України.

політтехнологи Тимошенко

Також до кампанії Тимошенко, за даними нардепа, причетна Анна Остапчук - російський політтехнолог, маг, таролог, кабаліст; політтехнолог із Росії Борис Коновалов, який займався виборчими кампаніями низки депутатів "Батьківщини"; "Сергій Лукін, російський політтехнолог, організатор роботи на рівні низки областей України; Роман Мартін – російський політтехнолог; Олексій Шевченко – російський політтехнолог, працював від 2014 року, але восени 2018 року повернувся в Росію після конфлікту з Валерієм Дубілем, займався організацією форумів Тимошенко; Олександр Корольов - російський політтехнолог, займався агітматеріалами, але повернувся в Росію після конфлікту з Валерієм Дубілем", - повідомив Володимир Ар’єв.

Як стверджує політик, майже всі фігуранти перебувають в Україні від липня 2014 року. "Останнім часом, кажуть, найчастіше росіян, які залишилися в схемі, бачили в офісі народного депутата Валерія Дубіля на вулиці Васильківська у Києві. А керівника групи російських політтехнологів Ніну Клебанову сфотографували на тому самому скандальному з’їзді, де висунули Тимошенко", - констатував Ар’єв.

Валерій Дубіль не з'явився в четвер, 28 лютого, на допит до Державного бюро розслідувань (ДБР), де його чекали на 10:00. Нагадаємо, Бюро викликало його на допит у справі про винаймання політтехнологів з Росії для створення мережі з покупки голосів "виборчої піраміди". Генеральний прокурор Юрій Луценко напередодні повідомив, що Дубіль не позбавлений депутатської недоторканності, тому може лише з власного бажання прийти на цей допит. "Саме він, за наявними в нас доказами, в тому числі аудіо, записаними в законний спосіб Службою безпеки України, координував і організовував оплату технологів, у тому числі, з Російської Федерації, котрі організовували сітку для виборів, яка фінансувалася з-поза виборчого фонду", - сказав Луценко.

21 лютого Служба безпеки України повідомила про викриття виборчої піраміди на чолі з народним депутатом. Слідство вважає, що 2018 року на території України було створено злочинну організацію, яка мала на меті масовий підкуп виборців та фальсифікацію результатів виборів президента України. У матеріалах СБУ згадується також народний депутат Руслан Богдан.

"Інтерфакс-Україна" з посиланням на інформоване джерело повідомляє, що "піраміду" нібито організував нардеп Дубіль. Він начебто координував і фінансував цю виборчу схему. Відзначається, що в кожній області організація мала свого представника. Одним з них, як стверджується, був член ВО "Батьківщина" Богдан. Спецслужби також стверджують, що у піраміді присутній російський слід. У "Батьківщині" ці звинувачення спростовують

ВідеоГерасимов і Тимошенко звинуватили один одного в організації скуповування голосів виборців

У Верховній Раді пересварились кандидати у президенти та їхні представники. Лідер президентської фракції Артур Герасимов звинуватив штаб Юлії Тимошенко в організації скуповування голосів понад мільйона виборців. Тимошенко у відповідь продовжує звинувачувати у нечесній грі президента Порошенка. 

Герасимов і Тимошенко звинуватили один одного в організації скуповування голосів виборців

Залиште свій коментар

Вибір редакції