Нардеп Палиця і мер Черкас Бондаренко розповіли про своє бачення реформи децентралізації в Україні

Нардеп Палиця і мер Черкас Бондаренко розповіли про своє бачення реформи децентралізації в Україні

Фото: УНІАН

На їхню думку, повноваження та фінанси потрібно передати від державної влади до органів місцевого самоврядування.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко разом із лідером партії "За майбутнє" Ігорем Палицею провели 30 липня спільну пресконференцію в Києві. Під час брифінгу політики презентували своє бачення реформи децентралізації.

Про це повідомляє УНІАН.

Мер Черкас, який учора приєднався до політичної партії висловив думку, що Україні потрібно завершити реформу децентралізації, але шляхом передачі повноважень та фінансів від державної влади якнайближче до людей – органам місцевого самоврядування.

"У нас є спільний інтерес з професіоналами, з тими людьми, які показали результат на місцях, розбудувати кожне місто, кожну область, кожен регіон, тому що не може бути успішною країна без сильних регіонів. Чому я в команді "За майбутнє"? Тому що я вважаю, що саме ця сила здатна на сьогоднішній день змінити країну, здатна зупинити знущання над країною, яке ми бачимо сьогодні. Наше майбутнє – наша сильна, багата, реально незалежна та мирна країна", - сказав Бондаренко.

Міський голова Черкас розповів, що приєднався до "За майбутнє", бо після знайомства зрозумів, що це не "клуб за інтересами", а об’єднання надійних людей, перевірених справами.

Своєю чергою, лідер партії Ігор Палиця зазначив, що "За майбутнє" створили нардепи мажоритарники, після того, як, за його словами, "уряд Шмигаля почав заганяти всю Україну у велику прірву". Палиця наголосив, що вперше за історію незалежності всеукраїнська партія утворюється ініціативою самостійних представників місцевих громад. 

"Ми всі зібралися: хто керував областями, хто створив власний бізнес, хто був досвідченим управлінцем і працював у великих корпораціях... Ми хочемо захищати українські міста, села, області, обласні ради, міських голів, тому що Україна базується не зверху вниз, а знизу вверх, і ми так само будуємо партію – знизу вверх, базуючись на українських регіонах, на містах, на ОТГ", - сказав Ігор Палиця. 

Також лідер партії нагадав, що першими, хто почав боротися з епідемію коронавірусу в Україні, були міські голови, зокрема, і мер Черкас. політик нагадав інцидент Бондаренка і Зеленського черер дію карантину, але зауважив, що мер Черкас "не став ворогом президента". Палиця вважає, що глава держави має опиратися на мерів та дослухатися до них.

"Ми готові допомагати президенту, але президенту потрібно розібратися в непрофесійній команді, яка його оточує", - додав він.

Нагадаємо, мер Черкас Анатолій Бондаренко приєднався до політичної сили "За майбутнє". 

Підготовка до виборів: міський голова Черкас піде на вибори із партією "За майбутнє"

Підготовка до виборів: міський голова Черкас піде на вибори із партією "За майбутнє"

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація