Нардеп Парасюк на засіданні комітету Ради вдарив ногою СБУшника

Нардеп Парасюк на засіданні комітету Ради вдарив ногою СБУшника

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нардеп Парасюк на засіданні комітету Ради вдарив ногою СБУшника

Парасюк вдарив Пісного по голові / 112 Україна

Сварку депутата із силовиком зафіксували на відео.

Сьогодні, 19 листопада, позафракційний народний депутат Володимир Парасюк вдарив ногою в голову заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ  Василя Пісного.

Інцидент стався на засіданні комітету  ВР з протидії корупції. 

Під час засідання між Пісним та Парасюком виникла словесна перепалка. Народний обранець почав звинувачувати представника СБУ у "кришуванні" львівської міліції та деяких підприємств.

Той, своєю чергою, відповів, що для Майдану зробив більше, а Парасюк - просто "махнув рукою".

Обурений народний обранець накинувся на Пісного та вдарив його по голові. Засідання комітету було зірване.

Керівник комітету Єгор Соболєв заявив, що засідання знову відбудеться, коли емоції вщухнуть .

"Ми будемо серйозно говорити з Володимиром (Парасюком – Ред.). Але спочатку потрібно всім заспокоїтися. Я розумію, що є багато матеріалів в медіа, в тому числі в медіа Львівщини, які показують спосіб його життя (Пісного – Ред.), який не відповідає його доходам. І тут питання не тільки до одного чиновника: а хто його призначив , а міністр внутрішніх справ, а генеральний прокурор ...? Це все одна і та ж проблема. Люди, які після Майдану очолили правоохоронні органи, продовжують традиції Пшонки, Захарченка, Якименка  і не дають нам жодного цивілізованого способу це виправити ", - пояснив він. 

 

 

Сьогодні народний депутат Володимир Парасюк ударив ногою в спину заступнику керівника управління "К" Служби безпеки України Василю Пісному

Posted by Баба і кіт on 19 ноября 2015 г.

Нагадаємо, 18 листопада на засіданні Апеляційного суду м. Києва щодо обрання запобіжного заходу екс-міністру Олені Лукаш сталася сутичка між одним із присутніх та Михайлом Добкіним. Згодом користувачі соціальних мереж почали створювати безліч карикатур, коубів на тему бійки, а величезна кількість повідомлень в Twitter про бійку вивела Добкіна в десятку трендів у соцмережі.

Наступна публікація