Нардеп подав заяву до ДБР і Нацполіції через чорний піар проти телеканалу 1+1

Дата публікації
Перегляди
3171
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нардеп подав заяву до ДБР і Нацполіції через чорний піар проти телеканалу 1+1

Організатором кампанії є "Відсіч", за якою може стояти кандидат у нардепи Артур Переверзєв.

Народний депутат Сергій Власенко звернувся до керівника Національної поліції Сергія Князєва і директора Державного бюро розслідувань Романа Труби із депутатським запитом щодо розповсюдження антипіару проти телеканалу 1+1. Зокрема, зафіксоване розповсюдження у Києві та Чернігові наліпок із надписами "1+1 бреше", "Право на брехню" тощо.

У документі наголошується на тому, що на телеканал і журналістів здійснюється інформаційний тиск, є перешкоджання законній професійній діяльності журналістів шляхом розповсюдження матеріалів, що дискредитують роботу телеканалу, журналістів задля заборони висвітлення окремих тем, переслідування, спотворення інформації про журналістську роботу, підбурення до активних дій населення, поширення серед населення закликів до боротьби з телеканалом.

На думку нардепа, такі дії підпадають під дію статті 171 Кримінального кодексу України.

Модератором сайту цієї організації був підписаний Артур Переверзєв. Він - №52 у списку партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка на позачергових парламентських виборах. Свого часу Переверзєв працював над тендерними закупівлями в Міноборони і значиться до цього часу на сайті в центрі забезпечення службової діяльності Міноборони. Був радником Андрія Парубія в РНБО. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3171
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація