Нардеп пояснив, як депутат-втікач із Росії отримав українське громадянство

Деякі члени родини Вороненкова проживають у Херсонській області.

Екс-депутат "Державної думи" Росії Денис Вороненков отримав українське громадянство на підставі родинних зв'язків в Україні.

Про це повідомив народний депутат України Валерій Пацкан, який входить в комісії при президентові з питань громадянства, пише Радіо Свобода.

За словами Пацкана, деякі члени родини Вороненкова проживають у Херсонській області.

"Звернення Вороненкова не розглядалося на комісії, тому що він не звертався за громадянством до президента. Він отримав його через Державну міграційну службу України на підставі родинних зв'язків. Процедура може тривати від 1 до 3 місяців, залежно від того, наскільки швидко кандидат збирає документи", – заявив народний депутат.

Нагадаємо, депутат "Державної Думи" Російської Федерації 6-го скликання Денис Вороненков та його дружина, також депутат Держдуми РФ, відома російська оперна співачка Марія Максакова в жовтні 2016 року, ще до закінчення депутатських повноважень, виїхали в Україну, де отримали громадянство.

За словами Вороненкова, 4 грудня минулого року закінчилися його повноваження депутата Державної думи, а 6 грудня він став громадянином України. Колишній російський депутат зазначив, що Україна для нього – друга рідна країна, оскільки його родина походить з Херсонської області.

Також він дав свідчення Генеральній прокуратурі України у справі про державну зраду Януковича

Залиште свій коментар