Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардеп розповіла, чому не покарають винних у злочинах на Євромайдані

Українске суспільство не дочекається покарання злочинців, поки система наповнена посіпаками Януковича та Захарченка.

Народний депутат Олена Сотник розповіла, як дали втекти одному з головних обвинувачуваних у безпосередньому керівництві розстрілами під час Революції гідності, начальнику "Чорної роти" Дмитру Садовнику.

"Коли звільняли Садовника, самі міліціонери приходили в зал судового засідання, штовхали адвокатів, штовхали людей і фактично здійснювали моральний тиск. Ми тоді вже розуміли, що Садовника звільнять. Його звільнила суддя Вовк, яка, наскільки я знаю, продовжує спокійно ходити на роботу", - розповіла Сотник на ток-шоу "Право на владу" на 1+1.

На її думку, це показовий випадок, який свідчить про те, що українске суспільство не дочекається покарання злочинців, поки система наповнена старими кадрами, які були посібниками Януковича та Захарченка.

Відео Сотник розповіла, як дали втекти начальнику «Чорної роти» Садовнику

"Поки паралельно не відбудеться зміни людей, які розслідують, які виносять вироки, не буде ніяких розслідувань по Майдану. І мені дуже шкода, що пішов пан Парубій, тому що питання про постанову ТСК - це в його силах. Я вже казала, що президія (Ради) цьому перешкоджає. Вона продовжує це робити. І зараз замість того, щоб зробити це і покарати винних на Майдані (а в коаліційній угоді це номер один), нам говорять про те, що треба прийняти закон про стягнення без вироку суду грошей до бюджету. Це що таке? Це покарання винних? Я думаю, що це системна проблема, і влада, на жаль, не зацікавлена у розслідуваннях, і найближчим часом нам немає чого їх чекати", - наголосила нардеп.

Як повідомлялося раніше, нардеп Ігор Луценко також поскаржився на ситуацію зі старими кадрами у правоохоронних органах. Так наприклад, прокурора, який недорозслідував його викрадення, перевели на справу Корбана.

Залиште свій коментар

Вибір редакції