Нардеп розповів, представники якої партії були відсутні на зустрічі із Зеленським

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На зустрічі із Зеленським були присутні представники практично всіх фракцій.

На зустрічі у Верховній Раді з обраним президентом України Володимиром Зеленським були присутні представники практично всіх фракцій, окрім Радикальної партії.

Про це повідомив журналістам після зустрічі співголова групи ”Відродження” Віктор Бондар, пише УНІАН.

"Не було Тимошенко, не було Ляшка, від Тимошенко був заступник Іван Крулько, від Ляшка взагалі нікого не було... "Народний фронт" - був Тетерук і Геращенко, від Порошенка була Ірина Геращенко і заступник керівника фракції", - сказав народний депутат.

За його словами, обговорювалася дата інавгурації - 19 або 28 травня, і чи можливо встигнути підготувати інаугурацію на 19 травня, враховуючи, яка кількість іноземних гостей має бути там присутня.

"Абсолютно правильно ставив запитання Зеленський, що немає часу тягнути, 19 вже треба починати працювати і не затягувати інаугурацію", - зазначив Бондар.

"Двічі, тричі ходили по колу: яку ж дату визначити - 19 чи 28? І в підсумку більшість керівників фракцій сказали, що їм треба з фракціями радитися. І 14 числа вже буде спільне рішення, на яку дату більш-менш вірогідно вийти", - заявив співголова групи "Відродження".

На запитання, чому йдеться про 28 травня, він відповів, що це буде пленарний вівторок. Більшість керівників фракцій чесно говорили, що у депутатів запитання: до 27 числа... якщо ми цей рубіж переходимо, то після 27 начебто президент не має права розпустити Раду. І тому більшість підводили Зеленського до того, що 28 числа більш-менш для всіх була би така дата, щоб депутати спокійно голосували і відчували, що змін не відбудеться в плані розпуску Ради", - пояснив Бондар.

Нагадаємо, у суботу, 4 травня, Зеленський зустрічався з керівниками різних груп і фракції у Верховній Раді. На зустрічі також був присутній спікер парламенту Андрій Парубій. За підсумками Зеленський розповів, що він обговорював з нардепами, зокрема, дату інавгурації.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції