Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардеп складає з себе повноваження та їде добровольцем у зону АТО

Юрій Стець буде нести службу у складі Національної гвардії України на Донбасі.

Народний депутат з фракції Батьківщина Юрій Стець склав з себе депутатські повноваження. Невдовзі у складі Національної гвардії він відправиться на Донбас. Про це сам законотворець написав на особистій сторінці у Facebook.

"Всій диванній сотні привіт! Стосовно мого не голосування за люстраційний законопроект. Моя люстрація відбувається на Донбасі. Два місяці тому мобілізувався в Нацгвардію, вважаю за честь бути її частиною. Три тижні тому написав заяву про складання з себе депутатських повноважень, вважаю, що місце кожного справжнього чоловіка на фронті", - вважає Стець.

Він також зауважив, що у майбутньому буде голосувати за законопроекти, які направленні на очищення влади.

"Між тим зазначу, що це не може зняти з мене відповідальність за важливі рішення ВР. Якщо до моменту голосування законопроекту в другому читанні і в цілому буду виконувати депутатські повноваження, гарантую (вважайте це офіційною заявою) голосування за всі люстраційні законопроекти. Сьогодні в столиці, зайду в апарат ВР з заявою, врахувати мій голос – за. Готовий відповісти на конструктивні зауваження. Зустрінемось на сході, вільні АК є", - написав він.

Раніше Стець розповів про куму Марину Порошенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції