Нардеп Різаненко зізнався, що був за кермом у нетверезому стані

Дата публікації
Перегляди
1250
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нардеп Різаненко зізнався, що був за кермом у нетверезому стані

Фото: УНІАН

Депутат запевнив, що готовий відповідати перед законом.

Народний депутат ВРУ Павло Різаненко зізнався, що їхав за кермом у нетверезому стані, і готовий нести за це покарання.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"У неділю, 28 травня, біля 22:00 мене зупинила поліція. Привід – перевірка автомобіля "на перебування в розшуку". Перевірили та з'ясували, що авто не перебуває в розшуку, після чого запропонували прослідувати до спецзакладу з метою перевірки "на алкоголь", - повідомив він.

За словами Різаненка, він виконав усі законні вимоги поліції без жодних заперечень і навіть не згадував, що є депутатом, щоб "опосередковано не чинити тиск на правоохоронців".

"Проїхав із ними, пройшов перевірку на Dräger Alcotest. Результати алкотесту показали незначне перевищення норми (за норми 0.2 показник – 0.27, що майже в межах похибки апарату, яка складає 0.05). Склали протокол", - додав нардеп.

Різаненко зазначив, що тепер рішення щодо встановлення, чи було адміністративне правопорушення, прийматиме суд.

"Як будь-який громадянин я готовий понести покарання за це правопорушення, серед іншого і через те, що сам голосував у 2015 році за посилення покарання за водіння в нетверезому стані. Тож, відповідатиму як належить", - запевнив він.

Окремо депутат наголосив, що після оприлюднення інформації про подію його найбільше вразила велика кількість запитань на кшталт: "Ти що не міг домовитись або порєшать?".

"Це демонстрація того, що звичка порушувати та уникати покарання досить глибоко укорінилася в свідомості нашого суспільства. Я вважаю, що якщо порушив закон, то невідворотно повинен понести покарання, навіть якщо порушення здається несуттєвим", - резюмував Різаненко.

Зазначимо, справу Різаненка призначено до розгляду в Деснянському райсуді Києва на 6 липня.

Фото: Facebook/Олег Кищук

Нагадаємо, 11 лютого поліція спіймала голову Одеського окружного адмінсуду Олега Глуханчука, який у стані алкогольного сп'яніння їхав за кермом. Суддя їхав за кермом авто Toyota Tundra, що належить члену виконкому Одеської міськради Миколі Шурді, який був поруч також з ознаками сп'яніння. Відтоді в Одесі не можуть знайти суддю, який би судив колегу за кермування напідпитку.

За нетверезе кермування в Одесі судитимуть голову окружного суду

За нетверезе кермування в Одесі судитимуть голову окружного суду

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1250
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація