Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардеп від "Самопомочі" написав заяву про складання повноважень

Заяву мають затвердити голосуванням парламентарі.

Народний депутат від "Самопомочі" Андрій Журжій написав заяву про складання депутатських повноважень.

Цей документ у Facebook розмістила "Самопоміч".

Заява була написана ще 26 червня, зареєстрована - сьогодні, 18 липня.

Скласти повноваження Журжій зможе лише тоді, коли за це проголосують його колеги. А всі вони нині на літніх канікулах і повернуться до роботи в сесійній залі лише восени.

У заяві Журжія на ім'я голови Верховної Ради Андрія Парубія він вказав, що "напередодні виборів у парламенті стався відкат здійснених реформ". Тому  -він не бачить причин перебувати в парламенті, який призупинив роботу над втіленням ключових економічних реформ - запровадження податку на вивезений капітал, ліквідація податкової поліції, економічних підрозділів СБУ та Нацполіції.

Місце Журжія може зайняти депутат Луцької міськради Юлія Вусенко, яка значиться під №36 у виборчому списку. Вона - доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Східноєвропейського національного університету, екс-секретар Луцької міськради.

Нагадаємо, протягом 2005-2014 років Журжій був керівником юридичного департаменту групи компаній Fozzy Group. Також був президентом ТОВ "Група компаній "Інвестиційні партнери". Журжій є членом правління Асоціації правників України, членом Громадської ради при Антимонопольному комітеті України, головою Дисциплінарного комітету Української асоціації інвестиційного бізнесу.

заява Журжія
Самопоміч/Facebook

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції