Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардеп вилаявся у Раді, закликаючи проголосувати за законопроект щодо розвитку сільського господарства

Нардеп від "Народного фронту" оконфузився у парламенті.

Народний депутат від "Народного фронту" Андрій Іванчук, підтримуючи у Верховній Раді законопроект щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні, вилаявся просто з трибуни.

"Ми з цим законом запізнились рівно на три роки... Є поле і рекетири, які не дають розвиватися нашим аграрним компаніям, беруть клаптики, бл*дь, посередині цього поля і тим самим блокують розвиток сільського господарства в Україні. Зрошування - на сьогоднішній день всі знають, що без інвестицій у зрошування на півдні України не буде розвитку сільського господарства. Знов ті самі бандити і рекетири шантажують наші агропромислові підприємства цими клаптиками землі і не дають розвиватися", - заявив він.

Після свого емоційного виступу нардеп звернувся від імені "Народного фронту" до всіх парламентських фракцій і груп із проханням проголосувати за цей законопроект не в першому читанні, а за основу і в цілому.

Нагадаємо, раніше через нецензурну лайку вкотре оскандалився голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, якого обурила заява міністра охорони здоров'я Ульяни Супрун про те, що ліки від кору в області були нерозмитнені належним чином. На сесії облради Москаль процитував заяву Супрун, одночасно коментуючи її. "Подивіться на цю Супрун. Я готую їй відповідь, що їй щеплення треба від дурості… Вчора розповсюдили всі інформаційні агентства її лист: "Є проблеми на Закарпатті, бо та місцева адміністрація, яку очолює Геннадій Москаль, отримали 8000 доз від Угорщини, але не розмитнили їх та завезли контрабандою". Хоча зараз ми виставляємо митниці – все розмитнено. Це що за ї**нута, я вибачаюсь", - різко відреагував Москаль.

Залиште свій коментар

Вибір редакції