Перейти до змісту
Нардеп Єгор Соболєв заявив про створення нової партії

Ця політсила буде "за Україну і проти корупції".

Народний депутат України Єгор Соболєв вирішив створити нову партію. Про це він оголосив у відеозверненні, оприлюдненому у Facebook.

"Починаю робити політичну партію, яка за Україну і проти корупції одночасно. Це мій головний висновок з голосування України в неділю", – заявив депутат і закликав долучатися до створення політсили.

Соболєв зазначив, що підтримував усі добрі ініціативи президента Петра Порошенка і протидіяв йому, коли вважав, що він зраджував національним інтересам. Так само депутат  ставитиметься до рішень новообраного президента Володимира Зеленського.

"Але я не хочу залишати нашим дітям завдання перемогти топ-корупцію, утвердити правосуддя, дійти до економічного піднесення та перемогти у війні за незалежність. Цього неможливо досягти, поки ми не приведемо до влади людей, які будуть і принциповими, і ефективними. Я вже розпочав пошук таких", – заявив депутат.

Нагадаємо, 10 квітня народні депутати Єгор Соболєв та Семен Семенченко оголосили про намір вийти з об’єднання "Самопоміч". Соболєв розповів, що він вирішив вийти з партії після подій на Грушевського 2018 року, коли поліція розібрала табір протестувальників, які підтримували Міхеіла Саакашвілі. 

Відео Соболєв розповів, чи підтримає команду Зеленського

Соболєв розповів про умови, за яких підтримає Зеленського та його партію. Також народний депутат прокоментував результати екзит-полів.    

Соболєв розповів, чи підтримає команду Зеленського

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин