Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардеп з "Опоблоку" Балицький зізнався, що не голосував би зараз за "закони 16 січня"

При цьому депутат відмовився каятися за участь в ухваленні цих законів.

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Євген Балицький вважає помилкою "закони 16 січня", які були ухвалені у розпал Майдану у 2014 році.

Депутат сказав в ефірі ток-шоу "Право на владу", що зараз не голосував би за ці закони.

"Якби довелося сьогодні голосувати, я би не голосував. Я уже сказав усе, що вважаю за потрібне. Що мені каятися? А ви не хочете покаятися за те, до чого довели країну? Ви не хочете ухвалити закон, що сьогодні зробили з країною в економічному плані? Що сталося в Одесі? Ці розслідування ніхто не проводить", - сказав депутат.

"Диктаторські закони", або "закони 16-го січня" - пакет законів, прийнятих Верховною Радою України 16 січня 2014 року і підписаних тодішнім президентом України Віктором Януковичем. Закони приймалися підняттям рук без використання системи "Рада" і без обговорення, а їх тексти стали доступні тільки після того, як депутати за них проголосували.

Ці закони, на думку більшості експертів, обмежували права громадян, надавали органам державної влади більшу свободу дій у сфері покарання учасників акцій протесту і мали на меті криміналізувати опозицію та громадянське суспільство. Пізніше дев'ять з 12 законопроектів були скасовані.

Відео Балицький: Сьогодні я б не проголосував за закони 16 січня

Залиште свій коментар

Вибір редакції