Нардеп Заліщук відповіла на закиди щодо просторої квартири у Києві

Депутат придбала житло разом з цивільним чоловіком.

Народний депутат Світлана Заліщук пояснила, звідки має квартиру площею понад 150 кв м у Києві. Закиди щодо придбання дорогого майна нардепом з'явились у ряді ЗМІ сьогодні, 14 вересня.

"У 2014 зі своїм громадянським чоловіком ми купили квартиру. Для такої покупки він продав свою квартиру в Стокгольмі, оскільки вирішив переїхати жити в Україну. Зауважу, на той час я не була політиком чи державним службовцем. Його статки відображені в моїй декларації. Щодо ціни житла – не відповідає дійсності. Вказана в публікації машина належала йому з 2010 року, ще задовго до того, як ми познайомилися", - заявила Заліщук у своєму Facebook.

Декларація Заліщук
Верховна Рада України

Також Заліщук прокоментувала закиди, що нібито здійснює дорогі покупки за гранти. Нардеп вказала, що працювала в громадській організації, яка "щороку проходила міжнародний аудит фінансування та діяльності, який здійснював незалежний аудитор, обраний за результатами публічного тендеру". І результати перевірок можна побачити в Мережі.

Заліщук зазначила, що людину, яка перша опублікувала нібито викривну статтю про її нерухомість, ловили на хабарі за припинення критикувати кандидата на виборах у 2012 році.

Наостанок Заліщук подякувала представникам медіа за пильність: "Дякую журналістам, які пильнують статки чиновників і політиків. Так і має бути".

Нагадаємо, днями розгорівся скандал навколо купівлі елітного житла колегою Заліщук за фракцією - Сергієм Лещенком. Лещенко став власником елітної нерухомості на вулиці Франка за 7,5 млн грн. В Мережі опублікували копію відомості з держреєстру майнових прав на нерухоме майно, у якій зазначено, що Лещенко купив квартиру площею 192 квадратних метра в серпні цього року. Політик пояснив, що квартира була куплена за частину заощаджень як співзасновника "Української правди", позику від засновника УП Олени Притули і гроші його коханої – Анастасії Топольської. Лещенко заявив, що у 2013-2014 роках він задекларував дохід у сумі понад 100 тисяч доларів.

Залиште свій коментар

Наступна публікація