Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардеп запросив до себе піарником таємничого пранкера, який видавав себе за генпрокурора

Дотепнику вдалося обдурити одразу двох "слуг народу".

В інтернеті з'явилося листування нібито генпрокурора Руслана Рябошапки та двох народних депутатів – голів парламентських комітетів Богдана Яременка та Михайла Радуцького. У ньому обговорювали все - від походу на футбол до можливих зарплат депутатам у конвертах, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Очільник комітету здоров’я Михайло Радуцький показує у своєму телефоні контакт, підписаний як "ХЗ". З ним нардеп переписувався чи не з вересня і спершу був упевнений, що це – генпрокурор Рябошапка.  "Але я відчув по запитаннях, що це або дружній розіграш, або не дружній, але я це відчував", - запевняє він.

Відео Сприйняли за Рябошапку: депутати від "Слуги народу" листувались із самозванцем

У одному з Telegram-каналів з’явилася переписка нібито генпрокурора Руслана Рябошапки та двох народних депутатів, голів комітетів - усе того ж Богдана Яременка та Михайла Радуцького. У ньому обговорювали усе: від походу на футбол до можливих зарплат депутатам у конвертах. Нардепи вже підтвердили, що листування дійсно було, і лише зараз вони зрозуміли, що спілкувалися з самозванцем.  

Сприйняли за Рябошапку: депутати від "Слуги народу" листувались із самозванцем

Колишній власник медичної клініки пояснює свою відкритість тим, що за час роботи в клініці спілкувався ледь не з кожним пацієнтом особисто, і тому сама наявність контакту в записнику для нього була достатньою причиною, щоб вести відверті розмови. Псевдогенпрокурор натякає, що депутатів президентської партії варто заохочувати додатковими грошима, адже цим нібито займаються інші фракції. У листуванні Радуцький відповідає так: "Я про це казав першому, що нам щось треба вирішувати з донорами, інакше не втримаємо. Я чув про 40 від деяких багатих товаришів". У коментарі ТСН свої слова нардеп пояснює інакше: "Тут я вже розумію, що мене починають".

Дізнаватися номер телефону безпосередньо у його власника і в разі найменших сумнівів не писати, а саме телефонувати співрозмовнку – це радить колегам колишня журналістка-розслідувачка Ольга Василевська. Не розібрався в інформаційному потоці – так пояснює свій діалог із самозванцем Богдан Яременко. Таку прискіпливу увагу до депутатів президентської фракції він вважає банальною війною противників нової влади. "Зрозуміло, що треба бути обережішим та стриманішим", - констатує він.

ТСН поцікавилася у Державній службі спецзв’язку, чи регулюють вони переписки топ-посадовців. Там пояснили, що це поза межами їхньої компетенції, але радять не зловживати месенджерами: "Ми рекомендуємо всім державним службовцям, з метою унеможливлення витоку інформації, що може завдати будь-якої шкоди державі, застосовувати засоби спеціального зв’язку". Михайло Радуцький тим часом запрошує таємничого пранкера до себе фахівцем із піару. Адже йому здається, що таких нібито розіграшів із часом лише більшатиме. "Мені здається, що ця історія – не остання", - каже він.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції