Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардепи хочуть звільнити главу НАБУ за спрощеною системою, а активісти готуються в гості до Луценка

Парламентарі хочуть наділити себе правом висловлення недовіри керівникам силових та антикорупційних структур.

Голови парламентських фракцій "Блок Петро Порошенка" Артур Герасимов та "Народний фронт" Максим Бурбак зареєстрували у Верховній Раді законопроект, відповідно до якого керівника Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника хочуть звільнити без проведення зовнішнього аудиту.

"І президент одноосібно, і Верховна Рада простою більшістю отримують право звільнити Ситника за адмінпротокол (складений НАЗК чи Нацполіцією), який затвердить суд лише першої інстанції. Порошенку навіть рішення апеляції чекати не доведеться. Іншого способу захистити НАБУ, окрім як масовими мирними акціями, немає. Починаємо в суботу автомайданом до (генпрокурора) Юрія Луценка. Тільки національні прапори", - написав у Facebook голова правління "Центру протидії корупції" Віталій Шабунін.

Голови фракцій БПП і НФ зареєстрували законопроект, яким вони звільнять Ситника БЕЗ ЗОВНІШНЬОГО АУДИТУ...

Опубліковано Vitaliy Shabunin 6 грудня 2017 р.

"Законопроектом пропонується внести зміни до законів України "Про регламент Верховної Ради України", "Про прокуратуру", "Про Державне бюро розслідувань", "Про запобігання корупції", "Про Національне антикорупційне бюро України" та передбачити право Верховної Ради України розглядати питання щодо висловлення недовіри керівництву вищезазначених органів", - говориться у пояснювальній записці до законопроекту.

Алярм!!!! Дуже небезпечний законопроект як крок до знищення НАБУ!!! Правлячі класи бояться незалежних антикорупційних ...

Опубліковано Hanna Hopko 6 грудня 2017 р.

Це адіще, як каже Мустафа. Чергова подача від Порошенка не забарилася. Лідери фракцій НФ Бурбак та БПП Герасимов зареє...

Опубліковано Svitlana Zalishchuk 6 грудня 2017 р.

Тим час нардепи звільнили з посади голови парламентського антикорупційного комітету Єгора Соболєва.

Залиште свій коментар

Вибір редакції