Нардепи-кнопкодави від "Слуги народу" пообіцяли віддати місячну зарплату на благодійність

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політики перепросили за свій вчинок.

Народні депутати від фракції "Слуга народу" Сергій Литвиненко та Олена Копанчук вибачилися через голосування за колег та пообіцяли віддати свою зарплатню на благодійність.

Перший заступник голови парламенту Руслан Стефанчук направив до комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України своє звернення щодо зафіксованих фактів неперсонального голосування.

"Окремою опцією реєструю проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України", - написав він на своїй сторінці у фейсбуці.

Товариство, як і обіцяв вчора, направляю до комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи...

Опубліковано Ruslan Stefanchuk Середа, 11 вересня 2019 р.

На ранковому засіданні парламенту кнопкодавам від "Слуги народу" дали слово, аби пояснити свій вчинок. Литвненко перепросив через голосування за колегу та пообіцяв віддати місячну зарплатню благодійним фондам.

 "Хочу вибачитися за те, що вийшло. Все було в турборежимі, виходило помилково, бо я переживав, щоб за ці закони ми проголосували так, як мені підказували душа і серце. Хочу  вибачитися і сказати, що моя зарплата місячна, я готовий її передати у благодійні фонди. За цю помилку", - сказав він.

До нього приєдналася і Копанчук: "Для мене це буде важливим уроком на все життя. Також я приєднуюся до позиції передати свою заробітну платню у благодійний фонд".

Нагадаємо, у новій Верховній Раді вже зафіксували три факти "кнопкодавства" нардепів за колег, двоє нардепів були від "Слуги народу" - Сергій Литвиненко та Олена Копанчук, і мажоритарник Олександр Ковальов. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції