Нардепи не змогли розпочати засідання ВР та розійшлись на політичні консультації

Засідання перенесли на четвер.

Сьогоднішнє засідання Верховної Ради закрили, так і не розпочавши. Трибуну було заблоковано з самого ранку "Батьківщиною" та Радикальною партією, передає кореспондент ТСН.

Фракції, що блокують, вимагають зниження тарифів на газ. Політичні сили взяли в облогу стіл спікера. За 20 хвилин після орієнтовного початку засідання Андрій Парубій вийшов до президії та переніс засідання на четвер.

"Вчора в нас до пізньої ночі тривали політичні консультації, і вони продовжують тривати. У зв'язку з тим, що для того необхідна зустріч фракціями, щоб ми могли вийти на рішення, які розблокують нашу роботу, засідання переноситься на завтра", - сказав Парубій.

Лідери фракцій залишаються у парламенті. Коли продовжаться зазначені консультації – спрогнозувати важко. Окрім зниження комунальних тарифів, радикали та бютівці вимагають створення двох слідчих комісій – одну щодо обґрунтованості тарифів, іншу – щодо офшорів. Опоненти блокувальників називають їхню позицію популістською, оскільки підвищення тарифів було серед вимог МВФ.

Напередодні радикали та бютівці не дали провести вечірнє засідання парламенту – вимоги висували ті ж самі.

Кореспондент ТСН Ольга Кошеленко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: