Нардепи під виглядом санаторіїв будують на пляжах "палаци Гарі Потера"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нардепи під виглядом санаторіїв будують на пляжах "палаци Гарі Потера"

Тут відпочиває народний депутат Сергій Ківалов та його близькі / Гроші

У деяких районах Одеси через приватну забудову до моря вже не потрапиш.

В Одесі народний депутат від ПР і автор скандального мовного закону Сергій Ківалов побудував для студентів човнову станцію і огородив її 4-метровим парканом, повідомляє програма "Гроші". За парканом журналісти побачили справжній палац.

Як розповіли програмі, ця земля з державної власності була передана Міжнародному Гуманітарному Університету під приводом відпочинку викладачів та студентів. З кореспондентами програми у "будинку Гарі Потера" спілкуватись не захотіли.

За словами місцевих, тут відпочиває народний депутат Сергій Ківалов та його близькі.

Неподалік ще кілька років тому був пляж санаторія. Тепер територію огородили височенним парканом з колючим дротом. Офіційно тут будують пансіонат, проте одесити говорять, що це дача депутата Василя Хмельницького.

"Хмельницький прилітає сюди на вертольоті. Там біля дерев'яного будиночка сідає. Тут його дача", - розповів зокрема один із місцевих. Натомість журналістів з-за паркану переконували, що вертоліт тут ніколи не сідав, а маленькі дерев'яні будиночки з супутниковими антенами та садочком - недобудований пансіонат.

Між тим, узбережжя забудовують не лише у центрі міста – у деяких районах Одеси через приватну забудову до моря вже не потрапиш. Натомість люди, які живуть тут по 60 років,досі не можуть отримати документи на свої будиночки.

Вже перед виходом сюжету до програми надійшов лист від Ківалова. Нардеп написав, що базу будують за приватні кошти, і він дійсно любить там відпочивати, але запевнив, що всі інші одесити також можуть в будь-який момент прийти і відпочити разом з ним.

Відповів також і Василь Хмельницький. "В районі колишнього нудистського пляжу будується пансіонат, де мій друг орендує будинок. Іноді я дійсно відвідую його. Для цього я використовую орендований вертоліт. Згідно з моїми статками, я можу собі це дозволити", - написав депутат.

Наступна публікація