Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардепи почубилися в Раді, обговорюючи Податковий кодекс: в хід пішли пляшки й ручки

Парламентарі обговорювали законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні".

Під час засідання податкового комітету Ради між нардепами сталася сварка. Перший заступник голови комітету Андрій Журжій (фракція "Самопоміч") пожбурив у одного з колег ручкою, на що той відповів пластиковою пляшкою.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", дискусія виникла під час обговорення законопроекту №5368 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні", який має бути винесено на друге читання.

На засіданні комітету також присутні перший віце-прем'єр-глава Мінекономрозвитку Степан Кубів і міністр фінансів Олександр Данилюк.

Як повідомлялося, законопроект №5368 разом із законопроектами №5131 про правки до Бюджетного кодексу (щодо удосконалення складання та виконання бюджетів) і №5132 про правки до Податкового кодексу (щодо забезпечення збалансованості бюджетний надходжень в 2017 році) є базовими для прийняття держбюджету-2017 і раніше були ухвалені в першому читанні.

Комітет вже рекомендував проекти №5131 і №5132 для прийняття в цілому. Як повідомив спікер Верховної ради Андрій Парубій, зараз тексти документів роздаються депутатам, щоб провести слухання в парламенті ще у вівторок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції