Нардепи вирішили працювати, поки не розглянуть усі питання порядку денного

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рішення працювати понаднормово підтримали 299 депутатів.

Народні депутати України вирішили працювати сьогодні, 10 вересня, до закінчення розгляду всіх питань порядку денного.

За відповідне рішення проголосували 299 народних депутатів із 406, зареєстрованих у сесійній залі.

Зазначимо, пропозицію працювати понаднормово озвучив голова Верховної Ради Дмитро Разумков. Зокрема, він заявив, що Рада ходила на довгу перерву.

Після цього нардепи у першому читанні ухвалили законопроєкт щодо декриміналізації статті Кримінального кодексу про фіктивне підприємництво, у першому читанні за основу - проєкт закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі", а також проєкт закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню"- в першому читанні за основу.

О 13:56 Разумков закрив ранкове пленарне засідання, закликавши нардепів не запізнюватися на засідання, яке розпочнеться о 16:00.

Нагадаємо, Верховна Рада під час засідання 10 вересня проголосувала за президентський законопроєкт щодо процедури імпічменту. За відповідне рішення спочатку проголосували 337 народних обранців. Згодом депутати ухвалили документ в цілому 245 голосами. На думку депутатів інших фракцій парламенту, одразу розгляд у першому та другому читанні є порушенням регламенту.

Зокрема, депутатка від фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар повідомила, що всі парламентські фракції, окрім "Слуги народу", готові вчинити демарш та покинути залу засідань після голосування за законопроєкт про імпічмент президента.

Залиште свій коментар

Вибір редакції