Нардепи за зачиненими дверима радилися сім годин, а під Радою мітингувальники запалили смолоскипи

Дата публікації
Нардепи за зачиненими дверима радилися сім годин, а під Радою мітингувальники запалили смолоскипи

Сьогодні Раду пікетували із смолоскипами / olex-kurinniy.livejournal.com

Парламентарі розглядають економічні законопроекти із держбюджетом на чолі.

Гаряче сьогодні було у Верховній Раді України. І в буквальному розумінні слова – біля парламенту. Депутати пішли на своєрідний рекорд і чи не вперше за час незалежності зібрались на пленарне засідання і в неділю, щоб усе-таки розглянути всі законопроекти, потрібні для ухвалення держбюджету на наступний рік.

Застереження прем'єр-міністра Арсенія Яценюка про те, що якщо Рада не ухвалить держбюджет до початку 2015 року, то Україна не скоро побачить міжнародну допомогу, - схоже, спрацювало. Але реформи, заплановані урядом, можуть вдарити так сильно і по багатьох, що нагадати про це під Радою зібралось одразу кілька пікетів. Надвечір з'явилися навіть імпровізовані смолоскипи. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Це один з найважчих днів і найважчих іспитів у коалiцiї демократичних сил, з самого першого дня створення. Із самого ранку здавалося, що вона далека від здатності приймати спільні рішення. Попрацювавши лише годину, депутати зникли з зали і сiм годин радилися за зачиненими дверима.

Депутати чи не вперше за час незалежності зібрались на засідання в неділю

Депутати чи не вперше за час незалежності зібрались на засідання в неділю

Надії покладали на прихід у Раду президента Петра Порошенка, який мав втримати в робочому тонусі і свою фракцію, і союзників. Основні проблеми коалiцiантiв - проекти зі скасування величезної кiлькості соцiальних пiльг. Піар на цій темі дає великі політичні прибутки, але точно веде до конфлікту з урядом.

Тим часом лідер "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко запевнив, що коаліція порозуміється і розпадатися не збирається.

Кореспондент ТСН Олексій Бобровников

Наступна публікація