Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардепи заборонили проносити зброю до Ради та інших владних будівель

За зміни до закону проголосували 263 парламентарі.

Верховна Рада ухвалила зміни до закону "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", що встановлює більш жорсткий доступ депутатів до приміщення ВР.

Цим законом забороняється проносити до парламенту та інших владних органів холодну чи вогнепальну зброю, легкозаймисті та вибухові речовини й інші небезпечні речовини. Всі, хто заходитиме до органів влади, мають пройти через металошукач. Зміни стосуються всіх - і народних депутатів зокрема.

Цей закон було зареєстровано лише вчора. 15 березня Надія Савченко, за твердженням депутатів, принесла до Ради пістолет та гранати. Депутатка підтвердила, що дійсно має при собі нагородну зброю, а очільник ГПУ Юрій Луценко заявив, що Савченко планувала влаштувати у Раді теракт.

ВідеоВР ухвалить закон, який забороняє депутатам приносити зброю до органів держвлади

Держохорона сьогодні провела ретельну перевірку в стінах Парламенту. Шукали небезпечні предмети та речовини. Узяли на аналіз навіть проби повітря. Отрути поки що не знайшли. За словами керівника управління держохорони Валерія Гелетея, спецслужби отримали оперативну інформацію про ймовірну загрозу теракту.

ВР ухвалить закон, який забороняє депутатам приносити зброю до органів держвлади

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції