Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Парламентарі вимагають перевірки наявності ознак недбалого ставлення до виконання обов'язків Нацради. 

Група народних депутатів з об'єднання "УКРОП" звернулася до генерального прокурора України Юрія Луценка із закликом взяти під особистий контроль ситуацію з продовженням ліцензії телеканалу "1+1".

Про це йдеться у зверненні Олександра Дубініна, Тараса Батенка, Ірини Констанкевич, Віктора Шевченка, Валентина Дідича, Олександра Шевченка та Віталія Купрія до очільника ГПУ.

Нардепи відзначають, що Нацрада ще 15 грудня 2016 року одностайно проголосувала за переоформлення та продовження ліцензії для каналу, а під час розгляду заявки від мовника жодних офіційних претензій чи зауважень на його адресу не надходило. Натомість сьогодні, 29 грудня, в останній день дії ліцензії на аналогове мовлення каналу "1+1" її не подовжено.

Парламентарі висловили свою стурбованість з приводу того, що Національна рада з невстановлених причин затягує процес виконання власного рішення.

"Просимо Вас, шановний Юрію Віталійовичу, взяти цю ситуацію під Ваш особистий контроль з метою встановлення всіх обставин, з'ясування законності дій всіх причетних осіб, термінової перевірки наявності ознак халатного ставлення до виконання посадових обов'язків з боку посадових осіб Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення", – йдеться у документі. 

Окрім цього, звернення щодо ситуації із ліцензією каналу  "1+1" було скероване голові Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Юрію Артеменку. Політики вимагають надати офіційне пояснення причин зволікання із продовженням дозволу на мовлення, перевірити наявність ознак недбалого ставлення посадовців Нацради до виконання своїх обов'язків та вжити всіх необхідних заходів, щоб не допустити протиправного впливу на ухвалення регулятором рішення, спрямованого на передачу контролю над каналом "1+1" іншим особам.

Нагадаємо, "1+1" звернувся до влади із закликом не позбавляти ліцензії телеканал. Два тижні тому, 15 грудня, Національна Рада з питань телебачення та радіомовлення одностайно проголосувала за переоформлення та подовження ліцензії для каналу.

Процес розгляду самої заявки на подовження ліцензії тривав 6 місяців. За цей період жодних офіційних претензій на адресу каналу не надходило. Усі зобов'язання телеканал "1+1" виконував за всіма законами і правилами. Однак ліцензія так і не була видана. А в останні два тижні з різних джерел почала надходити інформація про намагання скасувати таке рішення та передати контроль над каналом в інші руки.  

Відео Ведучі 1+1 висловили свої враження з приводу можливого позбавлення ліцензії телеканалу

Залиште свій коментар

Вибір редакції