Нардепи заявляють про шантаж і "договірняк" при ухваленні закону "про партійну диктатуру"

У Раді зареєстрували постанову про скасування голосування за документ.

Депутат від міжфракційного об'єднання УКРОП Олександр Дубінін зареєстрував постанову про скасування результатів голосування за так званий "закон про партійну диктатуру" через порушення регламенту.

Про це він повідомив у Facebook. 

Поки не буде розглянута постанова, спікер Верховної Ради Володимир Гройсман не може підписати цей документ та передати його на підпис президенту.

"Тільки-но всупереч нормам ст. 102 і 107 Регламенту ВР України нардепи проголосували за проект Закону 3700 "Про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо виключення кандидатів у народні депутати України з виборчого списку в багатомандатному окрузі)". При цьому, згідно з нормами чинного законодавства України, цей проект не міг ставитися на голосування на цій сесії. А тим паче ще 2 рази поспіль", - зазначив він.

За словами депутат, закон був ухвалений з порушенням регламенту в результаті політичних торгів.

Депутат від міжфракційного об'єднання УКРОП Александр Дубинин зареєстрував постанову про скасування результатів голосува...

Posted by Yevheniya Kravchuk on Tuesday, February 16, 2016

"Свідчення тому, наприклад, - активність РПЛ в зборі підписів за відставку прем'єра. Адже в списку "Радикальної партії" є кандидат, який наступним потрапляє в парламент, але який партію не влаштовує. Ось "радикали" і хочуть його виключити. Також загальновідомо, що цей закон потрібен БПП, щоб не пустити в парламент адвоката Андрія Богдана, захисника Геннадія Корбана в суді", - розповів депутат.

Водночас представник БПП Мустафа Найєм назвав ухвалення цього закону результатом "договорняку і політичних торгів".

"Жорстка вимога про прийняття закону про партійну диктатуру висунула Радикальна партія Олега Ляшка, яка в ультимативній формі пригрозила не давати підписи за постанову про недовіру Кабінету міністрів доти, поки зал не прийме № 3700. І це не єдиний політичний торг навколо цього закону. Раніше заручниками РПЛ стала Самопоміч, яка обміняла № 3700 за голосування з виборів в Кривому Рогу", - написав він у Facebook.

Цей документ - "результат брутального і цинічного шантажу, учасниками якого в разі підписання стануть спікер Володимир Гройсман і президент Петро Порошенко", наголосив Найєм.

Верховная рада Украины приняла закон № 3700, которым устанавливается диктатура партийных функционеров над членами парлам...

Posted by Mustafa Nayyem on Tuesday, February 16, 2016

16 лютого Рада підтримала законопроект про виключення кандидатів з партійних списків. За таке рішення, яке кілька разів не знаходило підтримки в залі, проголосували 236 народних обранців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: