Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардепка від "Слуги народу" показала результати своєї перевірки на поліграфі

У висновку йдеться, що Василевська-Смаглюк не причетна до корупції.

Народна депутатка від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк оприлюднила результати свого проходження перевірки на поліграфі через корупційний скандал у парламентському комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики.

"Як і обіцяла, публікую офіційні результати перевірки на поліграфі", - написала депутатка у Facebook і навела п'ять основних висновків поліграфолога:

1. Василевська-Смаглюк О.М. не володіє прихованою інформацією щодо обставин отримання незаконної винагороди за неголосування законопроєкту.

2. Аналіз зафіксованих у процесі дослідження реакцій, поліграф загалом, свідчить, що Василевській-Смаглюк О.М. не відомі обставини отримання незаконної винагороди та особи, які могли її отримати.

3. Досліджувана Василевська-Смаглюк О.М. жодного разу не отримувала грошових коштів, незаконної винагороди за будь-які дії, пов’язані з діяльністю Верховної Ради.

4. Також слід звернути увагу на те, що в процесі проведення дослідження не було зафіксовано значущих позитивних реакцій, які б свідчили, що Василевська-Смаглюк О.М. намагається обманути поліграф, спеціаліста, ввести в оману зацікавлених осіб.

5. У процесі всього дослідження паралельно здійснювалась візуальна діагностика, під час якої вербальні та невербальні прояви нещирої поведінки с боку досліджуваної особи помічені не були.

Як і обіцяла, публікую офіційні результати перевірки на поліграфі. Висновки поліграфолога наступні: "На підставі...

Опубліковано Ольгою Василевською-Смаглюк - Округ 96 Понеділок, 28 жовтня 2019 р.

Нардепка додала, що "поліграфолог готова підтвердити свої висновки слідчому на допиті".

Нагадаємо, минулого тижня парламентську більшість у Верховній Раді струсонув перший серйозний скандал — керівництво фракції "Слуга народу" запідозрило, що за ухвалення рішень на фінансовому комітеті Ради деякі депутати начебто взяли гроші. САП вже відкрила через це кримінальне провадження, а члени фінансового комітету мають пройти детектор брехні

Йдеться про законопроєкт № 2047 "Про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об'єктів нерухомості". Він пропонує скасувати роботу так званих електронних майданчиків, через які оцінювачі та нотаріуси зобов'язані подавати звіти про оцінку нерухомості до Єдиної бази. Послуга платна, ціна коливається від 680 до 1800 грн за одну операцію. "Станом на 18.07.2019 р. з населення на користь майданчиків було стягнуто щонайменше 584,8 млн грн, тобто понад мільйон гривень на день "з повітря", - заявляють автори проєкту, якими є депутати від "Слуги народу" і "Голосу". Водночас чинні електронні майданчики ЗМІ повʼязують із народним депутатом Антоном Яценком. За не підтвердженої інформацією, депутати за провалене голосування могли отримати 30 тисяч доларів.

Відео Тест на чесність або шоу: фахівці проаналізували перевірку нардепів поліграфом

Проходження поліграфу в прямому ефірі нардепів викликало дискусію серед фахівців - чи можна такі результати вважати достовірними та чи не порушені принципи такої методики. Голова фракції "Слуги народу" Давід Арахамія вже заявив, що з понеділка нардепи мають пройти перевірку централізовано. Пропозиції вже надійшли від СБУ, Міноборони, НАБУ. В процедурі та її достовірності – розбиралася ТСН.  

Тест на чесність або шоу: фахівці проаналізували перевірку нардепів поліграфом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції