Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардепка від "Слуги народу" заявила про затримання чоловіка через її відмову голосувати за "указом" фракції

Вона звернулася особисто до президента.

Нардепка від "Слуги народу" Анна Скороход заявила, що її цивільного чоловіка Олексія Алякіна затримали через те, що вона не голосувала за "указом" фракції.

"Сьогодні за мої політичні вподобання та бачення і за те, що я не голосувала так, як мені вказувала фракція, за дорученням одного з замів Адміністрації президента Касько одному з замів генерального прокурора Клименку, мого чоловіка було затримано", - сказала вона.

"Підставою стали мої голосування в залі: відстоювання державної власності ГТС, а також "червона кнопка" проти відкриття ринку землі", - каже Скороход.

Вона стверджує, що рішення про затримання її чоловіка нібито незаконне.

"Підставою став запит Російської Федерації 2017-го року. До цього ніяких не було питань, а тут після "червоної кнопки" відбувається затримання мого чоловіка", - сказала нардепка.

Схороход звернулася особисто до президента, ДБР та інших правоохоронних органів з проханням "зупинити свавілля".

Своєю чергою лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що партія до затримання чоловіка політика не має жодного стосунку. "Якщо ви зараз зайдете в Google і загуглите цивільного чоловіка пані Скороход - ви все зрозумієте. Ми, як політична партія до цього не має жодного стосунку". Разом з цим він заявив, що Скороход неодноразово пропонувала своїм колегам "грошову допомогу".

Зазначимо, Олексій Алякін - ексвласник російського банку "Пушкіно". У Росії Алякіна звинувачують в шахрайстві, а сам він каже, що його не можна екстрадувати, тому що він воював у батальйоні "Айдар". Алякін є бізнес-партнером підприємця Павла Фукса.

2013 року бізнесмен отримав українське громадянство, але 30 липня 2018-го Державна міграційна служба скасувала це рішення. Його арештовували в Україні у вересні 2018-го, але згодом відпустили.

Залиште свій коментар

Вибір редакції