Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
“Нарешті в понеділок будеш вдома”: Луценко пожартував про позбавлення дружини права виступу

Сама Ірина Луценко обурена рішенням суду.

Народний депутат України Ірина Луценко обурена і не згодна з рішенням суду щодо позбавлення її права виступу на засіданнях погоджувальної ради депутатських фракцій як представника президента. Про це депутатка написала у своєму Facebook.

Спираючись на регламент ВРУ та Конституцію України, Луценко заявила, що жоден з цих документів не має підтвердження судового рішення. Мовляв, як представник президента та депутат вона має право бути присутньою на погоджувальній раді, а згідно з Конституцією має діяти в інтересах українського народу, і своє слово вона з цими інтересами пов’язує. Крім того зазначила, що в регламенті не встановлений порядок надання головою слова на погоджувальній раді тому чи іншому законно присутньому.

Сьогодні Окружний адміністративний суд м. Києва прийняв рішення частково задовольнити позов С.Власенка і визнав...

Опубліковано Іриною Луценко Пʼятниця, 10 травня 2019 р.

Попри обурення дружини, генпрокурор України Юрій Луценко судовому рішенню зрадів та пожартував про це у коментарях до допису.

 ”Нарешті ти в понеділок будеш вдома!” - прокоментував Луценко допис своєї дружини.

Луценко пожартував

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд міста Києва визнав протиправними дії спікера парламенту Андрія Парубія, який надавав слово для виступу на засіданнях погоджувальної ради депутатських фракцій представнику президента Ірині Луценко. Ухвалу суд виніс після позову нардепа від "Батьківщини" Сергія Власенка. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції