"Наркотиків не вживаю". Добкін пояснив, чому ховався за колоною з пляшкою води

"Наркотиків не вживаю". Добкін пояснив, чому ховався за колоною з пляшкою води

Фото: УНІАН

Нардеп пояснює свою дивну поведінку невралгічними проблемами.

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Дмитро Добкін прокоментував відео з Верховної Ради, яке стало дуже популярним у мережі.

Як розповів Добкін ТСН, він має певні проблеми зі здоров'ям, але не хотів афішувати їх, хоча тему з "дивною поведінкою" вже не раз підіймали у ЗМІ. Нардеп навіть готовий пройти необхідні тестування, якщо до нього долучаться ті колеги за парламентом, які звинувачували його у вживанні наркотиків.

"Я в принципі не проти (пройти експертизи), але лише разом з тими людьми, які цю тему підіймають. Я цю тему раніше не коментував, ми всі – живі люди, під Богом ходимо. Насправді, в мене є певні проблеми зі здоров'ям – з невралгією. Я проходжу певний курс лікування, але я не хочу, аби на цій темі спекулювали мої колеги, журналісти. Можу відповідально заявити – наркотиків я не вживаю, алкоголь п'ю лише на великі свята, займаюсь спортом", - сказав Добкін телефоном.

Нардеп готовий не тільки на експертизи, а й на фізкультурні змагання з іншими парламентарями, аби довести – він не має жодних проблем та слідкує за своїм здоров'ям. Крім того Добкін поскаржився, що за ним постійно слідкують у Раді журналісти, тому він й пішов за колону з водою, аби представники ЗМІ до нього не прискіпувались.

"Я п'ю по півлітра води два-три рази на день, просто залпом випиваю, бо лікарі радять пити воду. Я відійшов за колону та просто залпом випив води", - пояснив нардеп.

Також Добкін пояснив, що тур за 135 тисяч євро не купляв, а просто передивлявся пропозиції, які йому надсилають. І в листуванні були й набагато дешевші позиції.

Нагадаємо, до Мережі виклали відео з засідання Верховної Ради, де Дмитро Добкін замовив собі елітний тур вартістю 135 тисяч євро, після чого зайшов за колону і поводився після цієї прогулянки збуджено. Його брат Михайло Добкін стверджує, що нічого дивного у поведінці нардепа немає, а журналісти все вигадують. Ілля Кива, в свою чергу, угледів ймовірність вживання нардепом синтетичних наркотиків та наполягає на перевірці високопосадовців.

Дмитро Добкін під час засідання Верховної Ради замовляв тур за 135 тисяч євро

Дмитро Добкін під час засідання Верховної Ради замовляв тур за 135 тисяч євро

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація