Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Народе мій, що ти наробив?!": Ляшко гнівно відреагував на програш його партії на виборах

Радикали переходять в опозицію до Зеленського та його партії.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко гнівно відреагував на непотрапляння своєї політичної сили до Верховної Ради дев'ятого скликання.

"Народе мій, що ти наробив?!", – так починається допис політика у Facebook, який він написав увечері 24 липня.

Ляшко назвав цьогорічні вибори українського парламенту "найганебнішими".

"Пародія на диктатора отримала усю владу, але і за все відповідатиме перед людьми, перекладати відповідальність більше немає на кого", – написав він. 

Лідер Радикальної партії зазначив, що він та його команда перебуватимуть в опозиції до президента України Володимира Зеленського, і що вони "нікуди не йдуть і не припиняють боротьбу за Україну".

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Причиною їхнього проведення стало те, що на інавгурації президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Раду VIII скликання через формальну відсутність коаліції від 2016 року.

Згідно з даними головних екзитполів, на виборах перемогу здобула партія "Слуга народу". Вона набирає трохи більше 44%. Також до парламенту проходять "Опозиційна платформа – За життя" (понад 12%), "Європейська Солідарність" (понад 8%), "Батьківщина" (близько 7,5%) та "Голос" (близько 6%). На межі статистичної похибки перебуває також і партія "Сила і честь".

Відео У ЦВК є час до 5 серпня, аби завершити підрахунок голосів на парламентських виборах

Понад 98% електронних протоколів вже опрацювала Центральна виборча комісія. П'ятірка лідерів не змінюється. Лише "Батьківщина" помінялась місцями з "Європейською солідарністю". Тим часом до ЦВК уже почали привозити документи з мокрими печатками. Хто першим привіз в Центрвиборчком документи – дивіться.    

У ЦВК є час до 5 серпня, аби завершити підрахунок голосів на парламентських виборах

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції