Народні депутати вимагають у Шмигаля звільнити голову космічної агенції Усова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Верховній Раді депутати зібрали підписи за відставку голови Космічної Агенції Усова

Голова Державної космічної агенції України не може належним чином виконувати свої обов’язки, зокрема через відсутність спеціальної перевірки та причетність до корупції. Про це йдеться у зверненні народних депутатів до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігоря Петрашка. Усього під зверненням підписалися сотня народних обранців з усіх фракцій і продовжують збирати підписи.

Інформацію про це виклав на своїй сторінці у фейсбуці адвокат і громадський діяч Масі Найєм.

Депутати доводять інформацію, що з моменту його обрання на посаду у січні 2020 року за час випробувального терміну, Володимир Усов не лише не довів свою компетентність і професійність, а й саму відповідність займаній посаді.

За п’ять місяців діяльності новий голова Державної космічної агенції не лише не представив стратегій розвитку агенції та галузі, а й будь-якого іншого плану.

"Хоча, разом із тим, у гучних інтерв’ю повідомляє про амбітні плани завоювання найближчих планет. Судячи із офіційного сайту Держкосмосу, головним досягненням установи за останні пів року стало створення офіційних каналів у Телеграм та на Ютубі" - цитує звернення Масі Найєм.

Чи обґрунтована системна публічна критика голови Держкосмосу? Біля сотні нардерів із різних фракцій звертаються до...

Опубліковано Masi Nayyem Субота, 20 червня 2020 р.

Разом з тим чинний голова ДКА відомий тим, що не заповнив у офіційній декларації численні статки та іноземні активи, зокрема американську компанію Kwamb.io.inc, частки в чотирьох українських фірмах та дві квартири. Також компанії Усова фігурують у кримінальних справах про вимивання коштів Миколаївської ОДА. Інформацію про розслідування цієї корупційної афери є на сайті ДБР, однак СБУ досі не провела спеціальну перевірку голови ДКА.

Згідно з цими фактами та невідповідністю Володимира Усова займаній посаді, народні обранці вимагають відсторонити від виконання обов’язків і звільнити із посади.

Залиште свій коментар

Вибір редакції