Народні депутати вимагають зняття Третьякової з посади голови Комітету з питань соцполітики

Дата публікації
Перегляди
575
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Народні депутати вимагають зняття Третьякової з посади голови Комітету з питань соцполітики

Фото: УНІАН

Народна депутатка у фракційному чаті «Слуги народу» прокоментувала смерть члена депутатської групи «Партія «За майбутнє» Антона Полякова, зокрема, фразою «одним ворогом менше».

Комітет Верховної Ради України з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України сьогодні ухвалив рішення про відсторонення народної депутатки Галини Третьякової від участі в п'яти пленарних засіданнях парламенту. Про це повідомив співголова депутатської групи «Партія «За майбутнє» Тарас Батенко у Верховній Раді.

«Переконаний, що це лише перший крок до перемоги справедливості. Депутатська група «Партія «За майбутнє» і далі вимагатиме не лише усунення її від голосування на пленарних засіданнях Верховної Ради України, а й звільнення з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Ми на цьому не зупиняємось», — заявив народний депутат Тарас Батенко.

Нагадаємо: народна депутатка Галина Третьякова у фракційному чаті «Слуги народу» прокоментувала смерть члена депутатської групи «Партія «За майбутнє» Антона Полякова, зокрема, фразою «одним ворогом менше».

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Смерть нардепа Полякова
Дата публікації
Перегляди
575
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація