Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Народний депутат Береза розповів, в якій країні народжуватиме його дружина

Родина очікує на поповнення.

Нардеп Борислав Береза разом із вагітною дружиною планують велику родину, йдеться у "Світському житті".

"Родина - це святе. Для неї завжди є час, намагаюся знаходити його по максимуму. Тим більше, що у нас в родині демократія. Дружина сказала, що хоче дитину, а я не зміг їй відмовити. Я підлабузник, завжди погоджуюсь з жінками. Тому цього разу також погодився. Це як раз та сама приправа, якої не вистачало у житті. Прийшов час. Ми не стаємо молодше, а дітей хочеться", - наголосив політик.

Подружжя наголосило, що діти дуже приязно поставилися до новини про поповнення.

"Діти у захваті. Молодший радіє, що він буде середнім, а старший розглядає це вже як професіоналізм, а не як аматорство. А ще він вже має досвід спілкування з молодшим. Звісно, хочеться дівчинку. Ми хотіли дівчинку, але Наташа спокійно сказала: "Якщо не цього разу, то спробуємо ще", - наголосили майбутні втретє батьки.

Береза впевнений, що родина має налічувати як мінімум сімох людей та наголосив, що підтримуватиме кохану у непростий момент появи дитини на світ.

На думку політика, варто народжувати в Україні.

"Можна народити в Америці, можна народити в Австрії, в Ізраїлі. Вважаю, що можна та потрібно народжувати в Україні. Так і буде", - запевнив він.

Голова сім'ї зізнався, що вони планують збільшувати розмір житлової площі у зв'язку із малечею.

"Так, будемо, тому що вже буде складно вп'ятьох у квартирі. Скоріше, будемо розглядати збільшення квартиної площі. Буде 5-6-кімнатна квартира", - підсумував Береза.

Нагадаємо, нардеп Борислав Береза з "Правого Сектору" вперше показав свою дружину.

Відео Як Борислав Береза зважився на третю дитину

Залиште свій коментар

Вибір редакції