Народний депутат Бондарєв подав заяву до НАБУ про крадіжку депутатами Київської обласної ради майже 22 мільйонів при закупівлі "швидких"

Дата публікації
Перегляди
994
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Народний депутат Бондарєв подав заяву до НАБУ про крадіжку депутатами Київської обласної ради майже 22 мільйонів при закупівлі "швидких"

Фото: УНІАН

Парламентарій подав заяву до правоохоронних органів, де вказав, що на закупівлях карет швидкої допомоги для потреб Київського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф чиновники вкрали 1,6 мільйона гривень.

Про це Костянтин Бондарєв заявив у своєму відеоблозі.

"Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф купив 40 швидких допомог CITROEN JUMPER класу В за ціною 1,9 мільйона гривень, в той же самий час державне підприємство "Медичні закупівлі" купило ці ж автомобілі, але за ціною 1,5 мільйона гривень. Найцікавіша деталь полягає в тому, що купували машини в одного і того ж постачальника — у ТОВ "Автоспецпром". До речі, я не полінувався і подивився, на сьогоднішній день в кожній області є як мінімум по одній кримінальній справі щодо закупівель в "Автоспецпрому", — розповів народний обранець.

Це була не єдина подібна закупівля, раніше ці ж фігуранти закупили подібні машини, але з націнкою в 700 тисяч гривень, уточнив Бондарєв.

"Далі було ще цікавіше — 8 автомобілів ті ж суб'єкти купували у того ж постачальника тільки з різницею в 700 тисяч гривень. А тепер порахуємо: 40 автомобілів з наваром в 400 тисяч для цих ділків — це 16 мільйонів. Плюс ще 8 автомобілів із завищеною на 700 тисяч ціною — це ще 5,6 мільйона гривень. Разом виходить 21 мільйон 600 тисяч гривень", — обурився народний депутат.

Парламентарій також зазначив, що до цього корупційного скандалу були причетні депутати Київської обласної ради.

"Київським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф керує Шарко Оксана Миколаївна від 17 березня 2020 року. Це як раз був такий перехідний період, коли в обласній раді був хаос, якщо пам'ятаєте, там переворот був. Загалом до цього часу тривають судові процеси. Так ось, де-юре призначення цієї самої Шарко підписувала Тетяна Семенова, будучи першою заступницею голови Київської обласної ради (за квотою "ЄС", до речі). А хто ж очолював цей весь рух? Звичайно все це було проведено процедурно через певну комісію, нібито навіть був конкурс. Проводив цей конкурс і очолював комісію Титикало Роман Сергійович", — заявив Бондарєв.

Народний депутат виклав всі ці факти в заяві, яку подав до Національного антикорупційного бюро, і пообіцяв інформувати про подальші дії правоохоронців.

 

Дата публікації
Перегляди
994
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація