Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Народний депутат зі "Слуги народу" заявив про ймовірне інфікування коронавірусом

Горбенко чекає на результати третього тесту.

Народний депутат зі "Слуги народу" Руслан Горбенко перебуває у Олександрівській лікарні і здає тести на коронавірус. Про це він повідомив у своєму фейсбуці.

За словами нардепа, він вже зробив два тести, один з яких дав позитивний результат, а інший – негативний. Тому Горбенко здав аналіз втретє і чекає на результати.

"У середу минулого тижня ввечері піднялася температура, у четвер був кашель, потім полегшало, у суботу я приїхав до лікарні настояв на рентгені, бо при прослуховуванні все начеб-то було добре, виявили лівостороннє запалення легенів", - написав депутат.

Обранець каже, що з Сергієм Шаховим, в якого підтверджений COVID-19, він не спілкувався, так само, як і з депутатами, в яких є підозри на коронавірус. І за кордон останніми місяцями не виїжджав.

Горбенко коронавірус

"Взагалі був на самоізоляції. В комітетах не був. На засіданні у вівторок був, але в масці. Переживаю за родину", - зазначив Горбенко.

Нагадаємо, 18 березня стало відомо, що народний депутат із групи "Довіра" Сергій Шахов інфікований коронавірусом. Згодом хворобу виявили і у його дружини.

Політик не був присутній на останніх засіданнях Ради, однак 12 березня приходив на засідання екологічного комітету парламенту. Через це усім його членам було рекомендовано самоізолюватися на 14 днів, а в будівлі Ради провели масштабну дезінфекцію.

Пізніше до Олександрівської лікарні звернувся депутат  від групи "Довіра" Сергій Вельможний, в якого виявили підозрілі симптоми. Перший тест на коронавірус дав негативний результат, нардеп чекає на результати другого тесту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції