Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутат анонсував повний ребрендинг "Народного фронту"

Очікуються об’єднання з іншими політсилами.

Партія “Народний фронт” в тому вигляді, в якому існує нині, більше не існуватиме. Про це розповів народофронтівець Георгій Логвинський в ефірі “Громадського”.

“"Народний Фронт" взагалі як "Народний Фронт" більше не буде існувати на наступних виборах. Буде стовідсотковий ребрендинг, я думаю, що зміняться гравці. Думаю, що буде об’єднання з іншими політичними силами і ми побачимо певний блок або об’єднання, які можуть бути представлені на наступних парламентських виборах", — сказав Логвинський.

Щодо того, чи зміниться лідер у майбутньому об’єднанні, депутат конкретних імен не назвав. Зазначив, що ведуться переговори з лідерами інших політичних сил - з чинним прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, частиною “Блоку Петра Порошенка” і “може навіть з Юлією Тимошенко”.

Нагадаємо, на наступних парламентських виборах очікується поява нових політсил як прогнозованих давно, так і несподіваних. Про створення своєї політсили оголосив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, начебто сформував свій штаб і готується до виборів лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук, а, крім того, у ЗМІ поширили інформацію, що очолити партію може брат мера столиці Володимир Кличко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції