Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Народний фронт" почав збирати підписи за внесення змін до Конституції

Насамперед, йдеться про закріплення в Основному Законі мети членства в НАТО і Євросоюзі.

Фракція "Народний фронт" ініціювала збір 150 підписів народних депутатів України для внесення змін в Конституцію.

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції Максим Бурбак.

За його словами, члени "Народного Фронту" вже підписались і закликають інших нардепів долучатись до цієї ініціативи і почати публічне прозоре обговорення змін до Конституції. "Ми говоримо не про незначні зміни, а про цілісний документ, який відповідатиме сучасним викликам", - заявив Бурбак. Так, насамперед, йдеться про закріплення в Конституції мети членства в НАТО і Євросоюзі.

Окрім того, лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк виступив з пропозицією конституційних новацій, які, за словами Бурбака, дозволять чітко розподілити повноваження центральних органів влади та підвищити ефективність державного управління в Україні. "Народний фронт" пропонує не лише внести в Конституцію євроатлантичну ясність, а й запровадити реальну  систему стримувань і противаг у владі", - резюмував керівник фракції. 

Максим Бурбак нагадав, що "Народний фронт" уже третій рік поспіль закликає розпочати публічне обговорення змін до Конституції.

Раніше Арсен Яценюк розповів, якою має бути наступна Конституція. Так, політик виступає за зменшення кількості нардепів та зміни у самоврядуванні. 

ВідеоДень Конституції. Які зміни в основний закон пропонують внести українські політики

Зміни в уродини. Не минулося в День Конституції і без пропозицій змінити основний закон. Про документ сьогодні говорили і президент, і прем'єр, і народні депутати. Пропонували внести туди прагнення вступити до НАТО та ЄС, дати більше повноважень виконавчій владі. Причому зробити це політики пропонують уже до виборів. 

День Конституції. Які зміни в основний закон пропонують внести українські політики

Залиште свій коментар

Вибір редакції