"Народний фронт" вийшов із парламентської коаліції. Парубій оголосив про припинення її існування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розпуск Ради тепер не можливий.

"Народний фронт" вийшов із парламентської коаліції.

Про це на засіданні 17 травня у Верховній Раді повідомив нардеп Максим Бурбак.

"Коаліція виконала своє завдання, тому ми заявляємо про вихід та припинення її діяльності від 17 травня", - сказав він.

Після виходу "Народного фронту" з коаліції Верховної Ради вона офіційно припинила своє існування. Нова коаліція має сформуватися за 30 днів.

"Сьогодні коаліція депутатських фракцій "Європейська Україна" у Верховній Раді 8 скликання припинила свою діяльність", — сказав спікер парламенту Андрій Парубій.

За Конституцією в парламенті тепер формується нова коаліція, парламент працює до чергових виборів 27 жовтня, уряд та прем'єр працюють до нового скликання Ради.

Нагадаємо, 16 травня голова Соціал-демократичної партії Сергій Каплін передав заяву про вихід з коаліції голові парламенту. Каплін, наголосив, що "коаліції в парламенті, як такої, вже не існує" і він вже три роки тому подавав заяву про вихід неї, і зараз робить це ще раз.

ВідеоПерформанс для Парубія: Купрій приніс наручники, Савченко вимагала розпуску ВР

Почати новий пленарний тиждень Парубій планує з розблокування підписання закону про мову, а от за призначення інавгурації депутати, найімовірніше, візьмуться у четвер. Обстоювати дату 19 травня, на якій наполягає сам Володимир Зеленський, прийшли позафракційні нардепи Віталій Купрій і Надія Савченко. Вони мало не зірвали засідання, поскандаливши зі спікером.    

Перформанс для Парубія: Купрій приніс наручники, Савченко вимагала розпуску ВР

Залиште свій коментар

Вибір редакції