"Наші гроші криваві": хакери викрали 280 тисяч SMS доньки одіозного Манафорта – Politico

Дата публікації
"Наші гроші криваві": хакери викрали 280 тисяч SMS доньки одіозного Манафорта – Politico

Getty Images

У листуваннях, які нібито належать дочкам Манафорта, вони переймаються зв'язками батька з Януковичем.

Співпраця Пола Манафорта з екс-президентом Віктором Януковичем стала предметом занепокоєння його доньок.   

Про це стало відомо із SMS-повідомлень, які нібито належать членам сім'ї Манафорта: хакери зламали телефон однієї з доньок політтехнолога й виклали її листування в Мережі. Сам Манафорт підтвердив хакерську атаку на телефон його дочки, але відмовився коментувати власне повідомлення з листувань, пише Politico.

У виданні зазначають, що з телефону Андреа Манафорт було викрадено 280 тисяч повідомлень, датованих від 9 жовтня 2012 року до 7 вересня 2016 року. Викрадені листування закінчуються датою за три тижні до відставки Пола Манафорта у зв'язку зі скандалом, який спалахнув через його можливі зв'язки в Україні і Росії.

У повідомленнях дочки політтехнолога, зокрема, висловлюють занепокоєння через співпрацю батька як з Януковичем, так і з Дональдом Трампом під час його передвиборчої кампанії.

Відзначимо, що повідомлення були оприлюднені на сайті з обмеженим доступом, який використовує спільнота хакерів. Один із членів спільноти зміг викрасти резервні копії телефона Андреа Манафорт із її облікового запису в iCloud. Автор публікації повідомлень написав, що розповсюджує викрадені дані як помсту тим, хто "зв'язався" з Трампом.

В одному з листувань дочка політтехнолога Джесіка Манафорт пише: "Я не прихильниця Трампа, але все одно пишаюся тим, що робить тато. Він добре знається на своїй справі".

Стосунки Манафорта з Трампом це "найбільш небезпечна дружба в Америці"

Андреа Манафорт

 

Натомість сестра Андреа їй відповіла, назвавши стосунки батька з Трампом "найбільш небезпечною дружбою в Америці". В іншому листуванні Андреа Манафорт називала нинішнього президента США і свого батька "ідеальною парою голодних до влади егоцентричних маніяків".

Що ж до занепокоєння через співпрацю Манафорта з Януковичем, то в повідомленнях за березень 2015 року вони припускають причетність батька до смерті сотні демонстрантів на Майдані під час протестів проти режиму Януковича.

"Не обманюй себе. Гроші, які в нас є, — це криваві гроші", — писала Андреа Манафорт сестрі.

У іншому викраденому листуванні Андреа писала, що робота та гонорари її батька в Україні "юридично сумнівні".

Politico наголосило, що сам Пол Манафорт стверджував про законність своїх зусиль в Україні, які, за його словами, були в інтересах США, адже він нібито намагався переконати Януковича вести прозахідну політику.

"Не обманюй себе. Гроші, які в нас є, — це криваві гроші"

Андреа Манафорт

 

Видання, крім того, додає, що в понеділок 27 лютого під час інтерв'ю Пол Манафорт підтвердив, що телефон його доньки Андреа був зламаний хакерами.

Він також підтвердив справжність деяких з оприлюднених повідомлень, якими обмінювався він із донькою. Але при цьому він відмовився їх коментувати. Тим часом, Андреа і Джесіка Манафорт не відповідають на запити журналістів.

Нагадаємо, раніше видання The New York Times повідомляло, що екс-радник Віктора Януковича Пол Манафорт міг отримати 12,7 мільйона доларів протягом 2007-2012 років з прихованої каси "Партії регіонів". Водночас Манафорт заперечив отримання будь-яких грошей.

Головний піарник Трампа, який раніше мав справу з Януковичем, пішов у відставку

Головний піарник Трампа, який раніше мав справу з Януковичем, пішов у відставку

Наступна публікація