Насіров знову програв суд лікарю і зобов’язаний сплатити йому компенсацію

Дата публікації
Перегляди
1679
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Насіров знову програв суд лікарю і зобов’язаний сплатити йому компенсацію

Роман Насіров / Фото: УНІАН

Екс-чиновник має заплатити 13 тисяч гривень.

Колишній глава ДФС Роман Насіров удруге пограв суд проти лікаря Максима Соколова, який давав проти нього свідчення.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

Фіскальник намагався відсудити у кардіолога мільйон гривень відшкодування за те, що той свідчив у справі податківця у суді. Перший суд скандальний чиновник програв у грудні 2018 року, однак подав апеляцію.

Сьогодні, 11 квітня, Апеляційний суд Києві відхилив апеляцію Насірова. До того ж, його зобов’язали заплатити лікарю Соколову компенсацію у 13 тисяч гривень.

Насіров заявив, що буде подавати новий позов.

"Тепер у нас є достатньо доказів, щоб довести, що це було заплановане порушення закону групою осіб. У тому числі, і детективи, і лікарі, і керівник лікарні (…) Чекаємо зараз повного тексту рішення по цій справі з матеріалами і будемо подавати новий позов", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, 19 грудня 2018 року Шевченківській районний суд Києва відмовив у повному обсязі поновленому на посаді голови ДФС Роману Насірову у позові проти лікаря. Фіскальник намагався відсудити у кардіолога Максима Соколова мільйон гривень відшкодування за те, що той свідчив у справі податківця у суді. Насіров вважає, що ці дані щодо його стану здоров'я не можна було розголошувати без його згоди.

Насірова підозрювали у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн

Наступна публікація