Насірова у присутності працівників НАБУ вивезли з лікарні у невідомому напрямку

Дата публікації
Насірова у присутності працівників НАБУ вивезли з лікарні у невідомому напрямку

УНІАН

У НАБУ пояснили, що Насірова перевозять до іншої лікарні для встановлення об'єктивного стану його здоров'я.

Відстороненого на час розслідування главу ДФС Романа Насірова близько 11 ранку "швидка" у присутності представників НАБУ вивезла з лікарні "Феофанія". Про це повідомляє Українська правда.

На місці події були присутні також адвокати глави ДФС. 

Повідомляється, що Насірова на ношах винесли з будівлі лікарні та розмістили у машині "швидкої". Водночас його дружину до машини не впустили, хоча адвокати заявляли, що під час транспортування чоловіка має бути присутній хтось з близьких чи родичів. 

Про стан Насірова та місце його транспортування нічого не відомо.

Крім того, один з його адвокатів Олександр Мірошник заявив, що дії працівників НАБУ є незаконними.

"Куди його вивезли - невідомо, його просто вивезли з лікарні, посадили в машину і вивезли у невідомому напрямку. Родичів при цьому ніхто не запитав", - заявив адвокат.

112 Україна

Пізніше в коментарі Українській правді у НАБУ розповіли, що Насірова перевозять до іншої лікарні для більш точного встановлення діагнозу. Водночас, до якої лікарні не було уточнено, аби не спричинити тиск на лікарів.

"Зараз Насірова транспортують до іншого медичного закладу, щоб дізнатися про об'єктивний стан його здоров'я", - пояснили у НАБУ.

"Після огляду будуть вирішувати, чи можна його везти до суду. Також розглядається варіант, що Насіров прийматиме участь у судовому засіданні за допомогою скайп-зв'язку", - зазначили у Бюро.

Нагадаємо, у ніч проти 3 березня детективи НАБУ та Антикорупційної прокуратури вручили підозру голові Держфіскальної служби Роману Насірову. Затримання відбувалось у столичній лікарні "Феофанія". 

Співробітникам Бюро довелося зачитувати підозру, поки чиновник із заплющеними очима і нібито непритомний лежав на величезному двоспальному ліжку палати. Згодом лікарі діагностували у 38-річного фіскальника інфаркт міокарда і закутаного у ковдру на реанімобілі переправили до іншого відділення медзакладу. Наступного дня після серцевого нападу Насірова повезли на процедури. Пізніше діагноз не підтвердився.

На час розслідування Насірова відсторонили від посади.

Насірова затримали та відсторонили з посади голови ДФС

Насірова затримали та відсторонили з посади голови ДФС

Наступна публікація