"Наступні переписки будуть щодо сухарів". Генпрокур прокоментував скандальне листування нардепа Медяника

"Наступні переписки будуть щодо сухарів". Генпрокур прокоментував скандальне листування нардепа Медяника

Генпрокуратура проведе перевірку щодо факту переписки.

Генеральна прокуратура перевірить факт переписки народного депутата від "Слуги народу" В'ячеслава Медяника, в якій журналісти угледіли корупційні наміри.

"Я вже розпорядився провести перевірку цього факту, чи є там підстави внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань. І я хочу звернутися до депутатів: якщо такі переписки щодо цукру будуть вестися і надалі, то я не виключаю, що наступні переписки будуть щодо сухарів", - заявив генпрокурор Руслан Рябошапка в ефірі програми "Право на владу" на каналі "1+1".

«Якщо такі переписки щодо цукру будуть вестися і надалі, то я не виключаю, що наступні переписки будуть щодо сухарів».

Рябошапка: «Якщо такі переписки щодо цукру будуть вестися і надалі, то я не виключаю, що наступні переписки будуть щодо сухарів». В ефірі ток-шоу «Право на владу» генпрокурор Руслан Рябошапка заявив, що розпорядився провести перевірку факту переписки депутата Медяника із фракції «Слуга народу», в якій журналісти угледіли корупційні наміри. «Я вже розпорядився провести перевірку цього факту, чи є там підстави внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань» - сказав Рябошапка. «І я хочу звернутись до депутатів: якщо такі переписки щодо цукру будуть вестися і надалі, то я не виключаю, що наступні переписки будуть щодо сухарів», - додав генпрокурор.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 17 жовтня 2019 р.

Телефонну переписку нардепа і члена комітету з питань правоохоронної діяльності Медяника в парламентській залі зафіксувала Страна.ua. Йому спочатку зателефонував абонент "Саша Яровий". Депутат скинув виклик. Потім розпочалася переписка в месенджері WhatsApp (орфографія збережена):

Яровий: 1) раніше ми працювали в зв'язці з ГП (генеральна прокуратура, - ред.). Нам давали прокурора виконавця - і самі йому писали всі що потрібно зробити, попередньо погодивши з Юрою (ймовірно, мова про колишнього генерального прокурора Луценко, - ред.) (Чи можна зараз так організувати роботу?)

2.) океан/цукор вже дзвонять запитують - що зробили за тиждень? Можна нас зістикувати з тим прокурором, на кого це розпишуть.. Клієнту нічого не показати - підуть до інших.

3.) організовується система лобістів (чи можна нас акредитувати в цьому русі?) І якщо у тебе щось не виходить - не соромся говори як є. Ми налаштовані підключатися і допомагати або посилювати позиції.

Медяник: Зелене світло є тільки у нашої юридичної фірми. І всі справи тільки через наших адвокатів. Щодо цукру сьогодні теж буду говорити. Дай мені прізвища тих, у кого справа Океану в ГП.

Яровий: Ок.

Медяник: По цукру з Трепаком (заступник генерального прокурора Руслана Рябошапки, - ред.) поговорю.

Яровий: Ок.

Медяник: Цукор справа в НАБУ.

На цьому моменті переписка завершилася.

Страна.ua пише, що Олександр Яровий - бізнесмен з Дніпра, який у діловому контакті з народним депутатом. Очевидно, що той просить його "вирішити" деякі питання і допомогти з правоохоронними органами.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів