Наступник Шокіна просить Раду прокурорів невідкладно знайти заміну Сакварелідзе

Севрук вважає, що одеський регіон першочергово потребує нового прокурора.

Виконувач обов'язків генпрокурора Юрій Севрук просить Раду прокурорів невідкладно рекомендувати кандидатуру на посаду прокурора Одеської області.

Про це він заявив сьогодні, 6 травня, журналістам, передає "Інтерфакс-Україна".

"Оскільки Одеський регіон є дуже складним і безумовно вимагає призначення прокурора, я вже направив лист в Раду прокурорів, щоб вона розглянула це питання в першочерговому порядку", – сказав він.

15 квітня в.о. генерального прокурора України Юрій Севрук видав указ, яким звільнив з посади прокурора Одеської області та з органів прокуратури Миколу Стоянова після листа президента України Петра Порошенка з відповідною рекомендацією.

Як відомо, після звільнення з посади очільника прокуратури Одещини Давіда Сакварелідзе, Стоянова поновив у посаді суд, й в ГПУ заявили, що підстав його звільняти немає. В Одесі відбулись протести проти призначення Стоянова. Активісти закидали прокурору, який очолював прокуратуру сусідньої Миколаївщини за часів Януковича, корупцію та підтримку сепаратизму.

Стоянов вже був прокурором Одеської області. Його призначив на цю посаду у травні 2014 року тодішній генпрокурор Олег Махніцький. Наступний генпрокурор Віталій Ярема звільнив Стоянова з посади прокурора Одеської області.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: