"Наступний крок – скасування санкцій". Геращенко розкритикувала наміри повернути Росію до ПАРЄ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Представниця України вважає, що європейці намагаються виправдати свої дії.

Віце-спікерка Верховної Ради і член делегації від українського парламенту в Парламентській асамблеї Ради Європи Ірина Геращенко зазначила, що повернення російської делегації в ПАРЄ може бути лише початком, за яким відбудеться скасування санкцій.

Про перебіг дискусій щодо статусу РФ в Асамблеї вона написала на своїй сторінці у Facebook 24 червня.

За словами Геращенко на виступи записалися 68 депутатів і європейці говорять "страшні речі" щодо повернення Росії.

"Мовляв, от п’ять років працюють санкції проти Росії і вони нічого не дають, Рада Європи і ПАРЄ – не ті організації, які займаються безпековими питаннями чи захистом територіальної цілісності, це не наші задачі і компетенції, ми не маємо займатися вирішенням внутрішніх конфліктів між країнами – членами нашої організації, що ми маємо подбати про майбутнє нашої організації і вимагати сплати від РФ внеску... А чим же тоді має займатися РЄ, якщо не безпекою, правами людини, повагою до територіальної цілісності і суверенітету краін-членів?", – пише депутатка.

Українська представниця впевнена, що повернення до ПАРЄ – це лише початок і наступні кроки в Європі теж намагатимуться якось виправдати.

"Повернення російської делегації в ПАРЄ – початок. Наступне – це скасування санкцій в ЄС. Схоже, Європа до цього готова, а Німеччина, Франція, Італія, які виправдовують сьогоднішню ганьбу в Страсбурзі – теж знайдуть гарні слова це виправдати в грудні, – додала вона та подякувала за підтримку країнам, які продовжують перебувати на боці України. – Й дякуємо кожному грузину, представнику країн Балтії, британцю, які разом з нами б’ються і називають речі своїми іменами – що це змова і зрада".

Я ПИШАЮСЯ НАШОЮ ДЕЛЕГАЦІЄЮ . Важко йдуть дебати в Страсбурзі. 68 депутатів записалися на виступи. Більшість європейців...

Опубліковано Iryna Gerashchenko Понеділок, 24 червня 2019 р.

Нагадаємо, у ПАРЄ голосуватимуть за зняття обмежень щодо делегації РФ, які були запровадженні у квітні 2014 року. У разі ухвалення закону без поправок, Росія збирається подати заявку на участь у літній сесії асамблеї. До цього документу позитивно ставиться більшість країн-учасниць ПАРЄ. Однак цей закон дозволить Росії провести до асамблеї щонайменше чотирьох санкційних депутатів. Вони зможуть обійти обмеження, запроваджені проти них в ЄС через агресію Росії на сході України.

Відео У Страсбурзі відкрилася літня сесія ПАРЄ, на якій можуть повернути делегацію РФ

Більше того, російська делегація  може уникнути поновлення санкцій, запроваджених проти неї у відповідь на агресію проти України та окупацію Криму. До чого ближче європейські парламентарії: повернути Росію до зали асамблеї чи не толерувати хижацьку поведінку щодо України – у сюжеті.  

У Страсбурзі відкрилася літня сесія ПАРЄ, на якій можуть повернути делегацію РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції