Насварив козла та дав тварині стусана: ексглаву ОП Богдана заскочили у київському зоопарку

Колишній посадовець не випускав з рук маленького песика.

Колишній голова Офісу президента Андрій Богдан у перший день відкриття Київського зоопарку не встояв від спокуси поспілкуватись з тваринами. Відео з експосадовцем опублікував у Мережі журналіст Роман Сухан.

Богдана зафільмували у контактній зоні, де кожен охочий може погодувати та погладити тварин. Щоправда, з козлом у експосадовця виник конфлікт. Тварина вихопила цілий стакан з овочами у дитини, що стояла впритул до огорожі, і Богдан схопив козла за вухо і змусив того повернути стакан дитині. Після того колишній очільник ОП стусонув тварину за вухо зі словами "Казліна ти дурная".

Втім, сварка аніяк не засмутила Богдана – він тішився від спілкування з тваринами і навіть намагався покатати на козлі свого песика, якого не випускав з рук. Щоправда, козел втік.

Зазначимо, що маски та рукавички були у дуже невеликої кількості відвідувачів, знехтував захисними засобами і Андрій Богдан.

«Казліна ти дурна!» Втомився від політиків - пішов у зоопарк до тваринок. Зустрів БОгдана:) P.S. До речі в зоопарку...

Опубліковано Романом Суханом Понеділок, 25 травня 2020 р.

Нагадаємо, 24 травня у Києві відкриття зоопарку спровокувало величезні черги. Черга на вхід закінчувалася аж в підземному переході. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація