НАТО готове розпочати обговорення плану членства України в Альянсі

Вступ України до НАТО є одним з пріоритетних завдань для України.

Президент України Петро Порошенко заявив, що НАТО прийняло пропозицію з боку України щодо початку обговорення плану членства країни в Альянсі.

Про це повідомляє Reuters.

Нагадаємо, вступ України до НАТО є одним з пріоритетних завдань для України. Нині проводять підготовчі роботи, реформують армію та переводять її на стандарти Альянсу.

9 липня до Києва з візитом прибули члени найвищого керівного органу НАТО – Північноатлантичної ради. Очолює делегацію 29 послів країн-членів Альянсу генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

Сьогодні, 10 липня, Україна зустріла партнерів по НАТО як країна, що законодавчо визначила вступ до Альянсу одним з ключових чинників своєї державної політики. Також минуло 20 років підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО.

Тим часом в Альянсі запевнили, що продовжать співпрацю з Україною в питаннях оборони та економічної реформи.

6 липня президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України". Згідно з ним, одним з пріоритетів національних інтересів визначено інтеграцію у євроатлантичний безпековий простір з метою набуття членства в НАТО.

ВідеоГенсек НАТО з офіційним візитом прибув до Києва

Залиште свій коментар