Представник російського Міноборони натякнув, що такі "фантазійні" заяви є приводом для "негайного звільнення начальника Генштабу".
У Росії спростували заяву очільника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка про те, що з Білорусі досі не виведені російські війська, які брали участь у навчаннях "Захід-2017", і назвали його "профнепридатним".
Про це заявив офіційний представник Міноборони РФ генерал-майор Ігор Конашенков, пише "Інтерфакс".
"Заяви Муженка про заховані російські війська в Білорусії демонструють його профнепридатність... Абсолютне неволодіння оперативною обстановкою на відстані сотень кілометрів від столиці власної країни і фантазії про чисельність військ, які там перебувають, - привід для негайного звільнення такого начальника Генштабу", - наголосив він.
Конашенков зазначив, що у такому стані "українська армія є прямою і явною загрозою, перш за все, для самого НАТО".
"Якщо це і є результат проведеного під керівництвом США і Північноатлантичного альянсу переходу українських Збройних сил на стандарти НАТО - то, як то кажуть, - і натовський прапор вам у руки", - додав він.
Окремо представник Міноборони РФ запевнив, що підрозділи російських військ, які брали участь в спільних стратегічних навчаннях "Захід-2017", повернулися в пункти постійної дислокації.
Нагадаємо, з 14 по 20 вересня у Білорусі відбулися спільні з Росією військові навчання "Захід-2017". Вони відбувалися на території цієї країни та Калінінградської області Росії - біля кордонів України та східних рубежів НАТО. За офіційними даними, були задіяні 13 тисяч військових і 250 танків.
В РНБО України заявляли, що реальна кількість учасників навчань - до чверті мільйона військовослужбовців. У НАТО стурбовані активністю російських і білоруських військ і переконані, що навчання спрямовані на провокування країн-членів Альянсу.
Днями начальник Генштабу Збройних сил України Віктор Муженко в інтерв’ю агентству Reuters заявив, що Росія залишила частину своїх військ на території Білорусі після завершення військових навчань "Захід-2017", незважаючи на обіцянки Москви цього не робити.