Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Наведу порядок в країні за три місяці". Гройсман проситиме Раду посилити повноваження прем'єра

"Наведу порядок в країні за три місяці". Гройсман проситиме Раду посилити повноваження прем'єра

Глава уряду обіцяє "швидко вирішити проблемні питання" після надання додаткових повноважень.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман внесе до Верховної ради законопроект про зміни у закон про посилення повноважень прем’єр-міністра.

Про це він повідомив під час години запитань до уряду у Верховній раді, передає "РБК-Україна".

Прем'єр зазначив, що після ухвалення таких змін зможе вирішити проблемні питання в Україні за три місяці.

"Я підтримую категорично наведення ладу і порядку в країні. Хочу сказати, що прем’єр-міністру і уряду не достатньо повноважень. Я внесу (законопроект до парламенту, - прим.) про зміни до закону "Про Кабінет міністрів України" про посилення повноважень прем’єр-міністра України… Якщо ви це підтримаєте, я протягом трьох місяців наведу в країні реальний порядок", - сказав голова уряду.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр ініціюватиме звільнення голів райдержадміністрацій, які перешкоджатимуть процесу децентралізації. Подання про звільнення він направить президенту Петру Порошенку.

Відео Видатки бюджету: які програми найбільше недофінансовує держава

Найбільший економічний шок цього тижня - ціна на газ. Із першого листопада заплатимо на 23% більше: по 8 із половиною тисяч гривень за тисячу кубів. В уряді кажуть, торгувалися до останнього. Але все, що сторгували - відтягли це подорожчання аж на кінець місяця. Бо змушені визнати: без цього кроку країну чекав би дефолт. І ніяких надій на більші пенсії чи взагалі соцвиплати. То що ж недорахували в бюджеті цьогорічному? І чому так тривожно оцінюють знавці фінансовий план на рік 2019? 

Видатки бюджету: які програми найбільше недофінансовує держава

Залиште свій коментар

Вибір редакції